şükela:  tümü | bugün
  • genelde kimya malzeme labinda olurlar, kendileri marie curie zaneden tiplerdir, bir soru soruldugunda terslerler hele erkekseniz bunlarla calismalar zulumdur, en kisa surede uzaklasip bagimsiz calismayi ogrenmeniz gerekir

bazen adami tripleriyle ukelaliklari kabaliklariyla delirtirler.
    sanirim fazla kimyasal koklamaktan oluyor istinasiz her labta vardir
  • ukela ile morel diyenler kapışır. çok iticisiniz .
  • kisa boylu,yuvarlak kemik gozluklu,bilge'den bahsediyosun dostum.
  • adam bir cümlede en çok yazım hatası yapma rekorunu kırmaya çalışıyor sanırım üzerine gitmeyin.

(bkz: labta)
    (bkz: calisan)
    (bkz: atarli)
    (bkz: ukela)
    (bkz: kiz)

biri de doğru olsun lan allahsız.
  • (bkz: lambda)
  • başlığın tüm imla hatalarına rağmen varlar evet. ders fizik ve gunlerden cuma, laboratuvardayız. bu türe ait hanım kızımız düzeneği gösterirken erkek bir arkadaşın eline dokunuyor ama oldukca istemsiz. arkadaş doğulu ve öflemeye pöflemeye başlıyor. bizimki arkadaşa ne oldu anlamadın mi diye tam aşağılayacakken bam :

- birsey olmadi elime dokundunuz abdestim bozuldu simdi cumadan once sizin yuzunuzden abest alacagim

gibi bir cumle kurdu. çocuğu tanımayışıma rağmen o kadar gülmüştüm ki... adı neçirvandı sanırım. burayı okuyorsan şunu bil, o an o kız asla o tepkiyi beklemiyordu ve sen hepimizi şok ettin. helal lan sana ne diyimhahshsjajsjsjsjjsjsjaj
  • bu başlıkla ekşi sözlük dil bilgisi tim’ine üye olmayan beni bile irite etmeyi başardın dostum tebrikler.
  • lavta çalışan ukulele akorlu kız.
  • eski ikarus otobüslerdeki "tutamaklari tutuniz" levhalarını andıran başlık.