şükela:  tümü | bugün
  • bir alisveris merkezinde gerezeken arkadas eline almis tester karti ile geziyor, kokladim ve bayildim, ve hemen alidim, yeni urun oldugunu soylemislerdi,

    ayrintili bilgi icin
  • hafif tatlı ve fresh kavun tadı aldığım parfüm uzun zamandır almak istiyordum bugüne nasip oldu. bitirdikten sonra editlerim. ilk izlenimim kokusu kalıcı değil. birkaç saatlik dersim işim olduğu zamanlar kullanmayı tercih ederim.

    edit: birkaç kızdan parfümüne bitiyorum yorumları aldım. dikkat edilmesi gereken nokta parfümün evde, çıkarken vs. değil gidilecek yere varmadan sıkılması. zira etkisi 1-2 saate geçiyor. nasıl kavun tadı almışım hayret şimdi deniz ferahlığı alıyorum. güzel bir parfümdür vesselam tek sorun kalıcılığı..

    5 yıl sonra gelen edit: yahu o kadar parfümler övülüyor, yükseltiliyor şu parfümün yüzüne bakmıyorsunuz yazık size. onlarca parfüm dolaştım yine ilkbahar ve yaz ayı için bunda karar kaldım, bekle eski sevgilim kavuşmamıza az kaldı.
  • morhipodan aldim, batch kodunu kontrol ettim. orjinal oldugunu düşünüyorum. bugun sürdüğümde alti saat kadar kalici oldu. tatlı ferah bir kokusu var. kesinlikle farkli bir koku. cok iyi bir izlenim edindim. fiyati uygundu.
  • çok hoş bir parfüm. ama şahsi kanaatimce bu kadar tatlı olmamalıymış. biraz daha turunçgil ağırlıklı yapıp daha ferah bir şey elde edilebilirmiş aslında.

hesabın var mı? giriş yap