• lacoste'un yaptığı en hayırlı iş. açık ten rengine sahip kadınların seksapelini tamamlayan nadir kokulardan biri.
  • bu parfumu camel rengi bir trenckot'la ozdeslestiriyorum: klasik, zarif, feminen, her ortamda son derece sik gorunen, herkesce kabul edilebilir, kaliteli..

bunu koklayan kisinin ilk tepkisi "pudra!" olacaktir!.. zira pudrali, yumusak bir krem kokusu gibi. yillarca arayip gecen sene buldugum, en cok kullandigim, is/gunluk parfumumdur benim. bir trenckot gibi herseyle giyebileceginiz, cok da dusunmeyeceginiz, tertemiz, gunluk bir parfum ariyorsaniz size ilk tavsiyem lacoste pour femme. lacoste'un kotu hicbir parfumunu gormedim zaten..
  • sexy graffiti'den sonra en sevdiğim parfüm. bir diğer yandan alamancı kokusu.
  • oldukça hafif ve büyüleyici bi kokusu var, sanki bebek kokusuna eş değer bir parfüm diyerek abartabilirim bile..
    açık tenliyseniz mutlaka deneyin.
  • hastasıyım.

mükemmel bir koku.
  • bi gun uretimden kalkacak diye odum kopuyor.
    <3
  • kendisi süper ötesi bir parfümdür. sıktığım andan itibaren bana temizlik hissi veren ve arkadaşlarımın gelip beni kolladığı parfümdür. sıktıktan sonra kendimi duştan yeni çıkmış hissederim. annemi de bu parfümün manyağı yaptım bence denenmesi gereken bir koku.
  • her mevsime uygun ama en çok sonbahara yakıştırdığım, yenisini almadan evdeki bitecek diye korktuğum koku.
  • 15 senedir kullaniyorum bir ara birakir gibi oluyorum sonra tekrar donuyorum .vazgecemiyorum senden pour femme
hesabın var mı? giriş yap