şükela:  tümü | bugün
 • akıllara zarar bir durum. az önce trt2’de bir konuğun üstünde gördüm, merak ettim ne kadar acaba fiyatı diye. bakmaz olaydım.

  https://www.lacoste.com.tr/…iyah-tshirt-th0998-012/

  bundan bir tane alacağına alttakinden 10 tane alıp yıllarca giyiyorsun.

  https://www.lcwaikiki.com/…ek/tisort/3770480/628048

  3-4 yıl giydiğim lcwaikiki tişört var. h&m ve koton marka düz siyah tişörtler de 20-25 lira, onları da aynı şekilde yıllarca giydim, giyiyorum. haftada 1 giymiş olsam 3 yılda 150 eder, böl hemen 20 tl’yi 150’ye. hey yavrum, bugün de kârdayız.

  edit: hahahahahahahaha ulan başlığa başta hiç ilgi olmamıştı sabah bir anda coşmuş, gündeme girmiş. benim gibi düşünenler de olsa bile çoğu kişi zorla mı satıyorlar, zaten alamazsın fakir tarzı entry girmiş. amk kekoları sizi, hepinizi satın alacak kadar varlığım mevcut, onu siz bırakın da bir logoya 180 lira eklemenin savunmasını yapın. kapital sistemi, muhattabınızı aşağılamayı tercih ederek dayanaksız savunur olmuşsunuz amk. iddia ediyorum şu başlığa atarlı giderli yazanların tamamından çok kazanıyorumdur ve tamamından çok gayrimenkul ve mevduatım vardır. düz tişörte 20 tl'den fazla vermemi gerektirmiyor bu.
 • üst edit : lan olum 2 sayfa olmuş daha, ne yazdım da canınızı acıttı onca mesaj gönderdiniz.
  bana göre 200 tl bir tişört için ucuz, sizin için pahalı olabilir. alıyorsunuz önünde özgürlük heykeli olan abuk subuk tişörtleri sonra metroda sizi görünce gözüm kanıyor.

  biraz öncede aşağıdaki poloyu aldım, biraz daha mesaj bekliyorum.

  https://www.morhipo.com/…lo-yaka?rtype=1&rkey=88175
  ---------------------
  orjinal entry

  fiyat gayet makul. o tişört talimatlara uygun kullanılırsa sizi 5 sene rahat götürür. ürünlerde gram yıpranma, boya atması olmuyor. ekstradan 5 sene lacoste kalitesini yaşamış oluyorsunuz.

  indirim uyarısı için teşekkürler, hemen bir tane kaptım.

  ------------------------
  edit : ayrıca şu linkteki adamın pantolonu ne kadar iğrençmiş.

  https://www.lcwaikiki.com/…ek/tisort/3770480/628048
 • alma güzel kardeşim. lakos giyen adama lakos 200 lira sokmasın da kim soksun? bence az bile.
 • o markayı göğsünde taşıyorsan, parasını sorgulamayacaksın.
 • 180 lira farkla t-shirt’ünüze timsah koymamızı ister misiniz?

  evet. lütfen.
 • bana pahalı gelmedi. t-shirt 200 lira eder mi etmez ama siyah bir tshirtten 40 lira desen ki 70-80'e orta karar markalarda bulunur. 5 kere yıka kurut renk farkını anlarsın. kıyafete pek para harcamayan bir insanım ama bir kere alıp lüks olarak denenebilir.

  bakalım lacoste neymiş.

  sağol dostum indirim bilgisi için, 3 tane kaptım.

  ek: yıkama sayısını waikiki için de 5 alıp kıyak yapalım, iki haftada bir desek 10 t-shirt için 100 hafta 2 sene yapar. mevsimlerden kışı çıkar *4/3, 32 ay yapıyor. lacoste bu kadar dayanırsa kurtarır.

  bu arada logosu hafif parlak siyah olsa daha güzel olur bence. böyle siyahın bütünlüğü bozulmuş.
 • veren mallar olduğu sürece mantıklı bir ticaret
 • buna bu parayı veren insan, bakınnnnn heyyyy lakos aldım ben demek için aldığı bariz.
 • gecen sene lacoste`an 600 tl ye aldigim triko kazagin-bkz burasi cokomelli triko diyorum- dokme penyeciden 2 tl ye alinmis penye gibi delik delik oldugunu gordukten sonra birak 202 tl 2 tlye bile verseler almayacagim tisorttur. sakin bana aman efendim yikama talimatina uysaydin filan diye gelmeyin, 5 sene kalite mudurlugu yapmis insanim o talimatlarin nasil ve hangi argumanlari savusturmak icin hazirlandigini cok iyi biliyorum. trendyoldan ayni kargoyla gelen 20 tl lik kazak neden ayni makinadaayni kazanda ayni deterjanla yikandigi halde sapasaglam duruyor o vakit?
  (bkz: bir ice oturma entarisi olarak dursun bu burada)