şükela:  tümü | bugün
  • iklim değişikliği ile nesli tükenmekte olan hayvanlara dikkat çekçek için yapılmıştır kaynak tık tık

nesli tükenmekte olan 10 hayvan polo yaka tişörtler üzerinde yer alacakmış
  • en sevdiğim markadır. hatta yazın başka t-shirt giymem.
    logosunu değiştirirse yıkılırdım.
    haberi heyecanla açtım.
    logo değiştirmiyorda özel bir seri üretiyormuş.
    gayet yerinde ve doğru bir hamle, diğer firmalara örnek olacak türden.
  • farkindalik yaratmak için çok güzel bir adim. keşke fiyatları da azicik aşağı çekse. tadindan yenmez o zaman.
  • çakmacılara ekstra iş olacak hamledir. *
  • bu özel seriyi, bizim concon vatandaş kesinlikle almayacaktır.

çünkü üstünde lacoste timsahı olmayacak, ee eleman gösterişe meraklı ve dünyanın parasını verip üstüne üstlük o timsahı gösteremiyor.
  • merter ve zeytinburnu esnafını üzmüş hadisedir.
  • değiştirecek başka bişi olmadığı için logoyu değiştirmişler... düz tişört amk...
    yıllarca orjinal aldım, bellir bir zaman sonra renk atıyor, ne zaman kurutma makinasına atsalar, hep güdükleşiyor...
    gittim sahtesini aldım, kurutma makinasında bile bir şey olmuyor...
  • tişörtlerden kazandıkları parayı hayvanların neslinin devamı için kullanmayacaklarsa sokayım öyle duyarlılığa!

sanki hayvanların neslini ben tükettim! sanayi devrimi ve seri üretim açgözlülüğü, yani lacoste başta olmak üzere bütün fabrikaların sorumlu olduğu iklim değişikliğinden bir de duyar kasarak prim yapıyorlar. vay amk!

ben de gidip birini öldüreyim, sonra fotoğrafını koluma dövme yapıp duyar kasarak prim yapayım. dünya ne güzel bir yer lan!
  • kapitalizm böyle bir şey işte. para hırsıyla doğanın anasını sikersin, sonra günah çıkarırcasına doğadan aldığının yüzde 1'ini doğa için harcayarak vicdanlara su serpersin.
  • (bkz: lacoste mağazası sessizliği)

bugün türkiye'de kısa kollu yeşil bir likos 350 liraya satılıyorsa bunun 325'ini hak eden o timsahtır zaten. bu sebeple bu kampanya (evet, satış arttırmak için duyar kasma kampanyası) pek tutmaz.

-eee bunda timsah yok?
    +efendim nesli koruma altına alınan hayvanlar için üretilen özel seri bu.
    -(çakmacı kesin burası) tamam, iyi günler.