şükela:  tümü | bugün soru sor
1709 entry daha
  • geçenlerde madonna'nın 'there is a 100 people in a room' paylaşımı ile yine rezil olan şarkıcı. meğersem gaga'nın bradley cooper için papağan gibi tekrarladığı o sözler de madonna'nınmış:)
  • a star is born ile drama dalında, en iyi kadın oyuncu ve shallow'la da en iyi orijinal şarkı olarak altın küre'de iki adaylık elde etmiştir kendileri. oscar'da oyuncu ve şarkı kategorisinde aday olması ise çok yüksek gözüküyor. hatta orijinal şarkı ödülü ona gidecek gibi. kadın tahmin ettiğimden de hırslı çıktı ali rıza. gözünü oscar bürümüş.

madonna'nın ''100 people...'' paylaşımı ise komikti. ben baya güldüm. zaten olay trajikomik. bir de madonna için sinemanın(ve film yıldızlarının) ne kadar önemli olduğunu az çok biliyorum. yıllarca sinemada taktir görmek istedi ama sonuç olarak her filmiyle razzie adaylığı aldı. (razzie'nin meryl streep'i falan, 20'den fazla adaylığı var.) o değil de gerçekten de çok kötü bir oyuncudur. şu sıralar biraz fazla doz gaga sinirlerini bozması olası. ha gaga'nın oyunculuğu da abarttıkça abartılıyor, o da ayrı mesele.
6 entry daha