şükela:  tümü | bugün soru sor
1757 entry daha
 • shallow şarkısıyla 2, joanne şarkısıyla da 1 ödül alarak toplamda 3 grammy ödülü birden kazanan müzisyen.
 • grammy’lerin üzerine shallow ile bir de oscar kaldıracağını düşündüğüm hanım abla. hali hazırda 6 tane grammy ödülü bulunuyor. ki kendisi en nihayetinde the fame gibi şahane bir albümün sahibidir.

  oyunculuğunu bilemem *, ancak müzisyenliğine laf edeni allah çarpar. bir de oscar’ı yapıştırınca tam anlamıyla efsane olacaktır.

  ailecek sevüyürük.
 • bu gece üst üste 3 grammy ödülü birden kazanan efsanevi sanatçı..

  cidden başarı ve yetenek kelimesinin vücud bulmuş hali olabilir ;

  şu asalete bakarmısınız? fhh
 • madonna fanlarını ağlatmaya devam eden son 10 yılın grammy bükücüsü :(
  artflop demeye devam mı canlar
  kadın 9 grammy sahibi oldu siz daha konuşadurun :d
 • tıpkı avrupa bizi kıskanıyor diyen agabeli mantığıyla “madoonna fanları bizi gısganıyorr ehehehe” diye aklın sıra dalga geçmeye çalışan komik fanlara sahip şarkıcı. yahu madonna vs lady gaga kıyası biteli 10 sene oldu, bu arada alınan grammy’ler artflop gerçeğini örtmüyor maalesef.
 • en sevdiği sanatçı autotune olanlar tarafından eleştirilen çok yönlü sanatçı.

  albüm satışlar
  artpop: 775.000
  glory: 150.000
  britney jean: 275.000
  femme fatale: 276.000

  gördüğünüz üzere son 3 gülşah spears albümünü üst üste eklediğimizde artpop etmiyor.

  dün gece gerçekleştirilen grammy ödül töreninde gecenin en çok merak edilen performansını sergiledi ve 3 ödül aldı. aynı gece bafta da kazandı. shallow şu anda 24 ödülle birlikte tarihin en çok ödül alan ikinci şarkısı oldu, ve daha oscars gibi pending ödüller var.
 • dün geceki grammy ödül töreninde sahnedeki konuşmasının ilk cümlesi tanrı'ya teşekkür etmek olmuştur. yetenekli ama bir o kadar da sıradan. yetenekli ama bir o kadar çılgınmış, değişikmiş, farklıymış gibi. yani "mış gibi". yeni dünya düzeni gibi. sıkıcı. kısacası her şey öyle üzerine hayvan etlerinden kıyafet giymekle olmuyormuş.
2 entry daha