şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yazmış olduğu entrylerin tamamı favlanmış olan çaylak yazarımız.gayet güzel entryleri var, olması gerektiği gibi detaylı açıklayıcı.bir an önce yazar olmasını, başarılarının devamını diliyorum.

artık hak eden bazı çaylak arkadaşlarımızın bir üst lige çıkma zamanı gelmedi mi ey yönetim?
  • her çaylak gibi keşfedilmeyi bekleyen, kanımca kalemini beğendiğim bir yazar.
  • umarım kısa zamanda yazar olur.

ayağı yere basan, yazdığı yazıların yelpazesi geniş, mantıklı bakış açıları getiren bir tarzı var ve hayat hakkını sonuna kadar savunan, yardımsever bir kişilik olduğunu tahmin ettiğim çaylaktır kendisi.
  • (bkz: the dreamers) ' filmini izlediğini ve eva green hakkında yorumun çok hoşuma gitti çünkü o filmi pek fazla bilen izleyen yok .ayrıca formula one* seviyor olmanda garip ama çok iyi . yazılarını takip diyorum badim, sevgiler ...
  • ilk kez birinin nick altına entry giriyorum. bir süredir yazdıklarını takip ediyor ve keyifle okuyorum. bugünkü toplu yazar alımında hemen ona baktım ama hala çaylak ne yazık ki. en yakın zamanda yazar olarak görürüz umarım.