• laetitia castanin olmadii donemlerde kullanırdım laetitia nickini anlamı eski fransızca da mutluluktu laetitia castadan sona surekli onun kadar guzel misin die sorunca insanlar daha merhaba bile demeden kısalttım nicki bunun anlamı da cinde bir nehir
  • gordugum en guzel gozlu hatunlardan bırı
  • ozu sozu dogru, ufak tefek ama tas bir ablamiz... istanbul'a geri donmus; heyyooo...
  • kendi entrysini dolduran insan (bkz: kadin olmak kebap istir)......
  • ondan önce davranmalıyım diye kasıp kendimi nick altnda buluyorum.. kısa zaman öncesinden tanıyorum ama yakınında yanıbaşında olasım var. gün çabucak geçiyor geyiklerimizin boynuzları arasından esen rüzgar gibi... (romantik ve bir o kadar lirik btimleme yapma çabasındayım)

kendime mi benzetiyorum da o nedenle sırnaşıyorum bu kadına bilemem ama emin olduğum bir şey var, rengimiz tutuyor. aynı realmde olsak bir de süper olacaktı ama kısmet..
  • lae evlilik müessesesinin yılmaz bekçisidir. gelinlikçi ve nikah memuru dostu olmasının yanısıra boşanma avukatlarının da en büyük düşmanıdır.

(bkz: hade len)

evlilik kurumunun temeline dinamit koyucaz biz onunla be. silkeliyecez birbirimizi. çok zehir planlarımız var. valla !
  • saolsun, bugün bana " ya emre... hıyar mısın sen? " diye başlayan ve iniş çıkışları olan duygu yüklü bir mesaj attı. gözümde tomurcuk yaşlarla mesajı bir çırpıda okudum. ardından silkindim ve kendime geldim. aşk acısıymış, terk edilmekmiş, duygu hezeyanıymış.. eser kalmadı valla!
  • kendisi pek şekerdir ve benim biricik wow arkadaşımdır. ayrıca sozlukte oldugunu yeni ogrendim ve çok mutlu oldum..
    (bkz:mage)
  • aynı zamanda öyle güzel bir sohbeti vardır ki zaman nasıl geçer anlamazsınız.. ayrıca xuxu favori içkisidir...
  • dogum gunu cocugu, nice mutlu seneler dilerim sana hep guzellikler ve sevincler seninle olsun emi ...
hesabın var mı? giriş yap