şükela:  tümü | bugün
 • eteği sıkı olsun olmasın her genç kızın yolda uriica hezin durumdur. kadınlığa atılmış bi adım gibidir ama pek bi erken olur. bi kere başladımı da ardı arkası kesilmes ve menopozdan sora dahi devam eder. ve soora o kadar alışırsın ki bi gün olur da laf atılmassa tanrım yoksa bugün çok mu çirkinim neden laf atmadılar die üzülür ve vitrin camlarından kendini görmeye neyin ters gittiini anlamaya çalışırsın.
 • kızların bu konuda hayal güçleri pek bi gelişmiş diildir
  ama gerekmez de zaten
  varsın gelişmesin çünkü tahammül sınırları gelişiyo fenamı! :p
 • kendi zekã düzeyini aşıp bi üst düzeye geçmiş kişi kimse yada grupların
  seslerini duyurabilicekleri mesafelerden geçen dişilere yaptıkları sözlü tacizler
 • ornek : yavrum hepsi senin mi
 • -aaa tekerleklere bakin olm donuyo ehhehuhhuhuh
  -o kadar dingil sana girse sende donersin
  -...ee..
 • tatil yörelerinde turistlere laf atmak da orada oturanların vazgecilmezlerindendir. "sana insan diyenin .mına koyim, sen bi meleksin bea" formatında bi laf atma aynen yaşanmıştır. duyanların dumur haline geldikleri tespit edilmiştir.
 • iki erkek duvar üstünde oturmaktadır. erkeklerden biri köpeğini gezdiren kıza laf atar
  - ana olm dobermana bak lan
  - o doberman değil bir kere kaniş
  - ulan olm dobermana bak konuşuyor.
 • yagmurlu bi gun..acele acele kosustururken taksim yoresinden klasik bi diyalog..
  -hey heeyy
  -hey baksana bi kahve icelim mi
  ben-git basimdan!
  -ama cok etkilendim senden lutfen bi kahveden bisi olmaz bakarsin iyi seyler olur
  ben-pooff vaktim yok gitmeni soylemistim!
  -aa nedir elindekiler..demek bilgisayarla ilgileniyosun..ben de bilgisayarciyim..network de kuruyorum..bi kahve icersen benimle sana anlatirim herseyi
  ben-demek ole..oke o zaman bana active directorynin ne oldugunu solee hemen..bilirsen kahve icicem..
  -mmm hmm opss sey iste canim dos ta bi program..ne yani neden ole sordun simdi..
  ben-ta taaa
 • yagmurlu bir gun, acele acele kosturmamiza gerek yok nimetten kacilmaz deyip yavas adimlarla yururken astor place'ten klasik bir diyalog

  - hey yo! (hey sen fistik!)
  - hey look beybi wanna have some coffee? (hey bebegim surda starbucks var sana bir coconut dreams falan ismarlayayim mi ne dersin?)

  ben- fak yu! (git basimdan kustah misian nesin)

  - impressive, obi van has taught you well young jedi. (dur gitme cok etkilendim senden, ustundeki o siyah uzun deri pardesu ne guzel jedi gibisin)

  ben- pheww i don't have time i told you to leave! (hey vaktim yok gitmeni soylemistim ayrica amerikada oldugumuz icin boyle ceviri diliyle konusabilirim anliyorsun degil mi ahbap!)

  - hey what do you have there huh babe? gee you have a whip? just out of religious sex are you *grinz* (hey o elindeki de ne yoksa kirbac mi? bakiyorum gotiksin bi seviselim be ne olur? bir kahve icersek boynumu isirmana izin veririm, hic bir rak starin cizmesinden kan ictin mi?)

  ben- so you say, okay then tell me, what's fenriz's real name he's the black metal god (demek oyle okey o zaman bana faruk kurukaya'nin gercek ismini soyle herhalde onun black metal tanrisi oldugunu biliyorsun!)

  - uhmmm ooops well, what the fuck beybi you're so cool! (uhmmm boyle agzima almis gibi inledigime bakma, ben biliyorum seni denemek icin yaptim, cok kuulsun ha bebegim vay key dukey)

  ben- ta daa (ta daa)
 • delikanlılığı sadece lafta olan insan(?)ların gerçekleştirdiği eylem, ama önde utangaç utangaç yürüdüğünü ve hiç ses çıkarmayacağını sandıkları kız taksimin göbeğinde "ne vaaar lan?" diye gürlediğinde tek yapabildikleri "sus!" işareti yapmak olur. *