• eskilerin çürümesi de gerekli,
    ki düşsünler akıldan bedenden,
    ünlemler, ithaflar aradıkça,
    morluklardan, çürüklerden seçilmemeli eski,
    bendeki de tanrı vergisi bir ıstırabın uzantısı,
    tanımak istiyorum geçmişi, kafası "zenci başı",
    buna da ihtiyaç vardı...
  • insanın içinde kalan taşı* umulmadık bi zamanda ettiği imalı laflarla karşıdakinin kafasında parçalaması.
  • sürekli laf sokmak, içen içe kaynayan insanların rahatlamak için alışkanlık haline getrdiği bir hastalıktır..lafını sokar ve zehirini boşaltır...
    ama arada bir iyi nişan alarak laf sokmak olaylara biraz heyecan katar ,gaz verir ,haz verir...
  • yapildiktan hemen sonra tatmin duygusu yasatir gibi olsa da bir kac dakika sonra salak gibi hissettirir. karsisindakinin acigini yakalayan ve akabinde cevirip sokan insanin eline aslinda pek bir sey gecmez o anda olayin farkina varan kisilerin tepkileri haric. bu tepkiler de yerine ve durumuna gore gaz verici veya yerici olabilir ama sonuc olarak elde edilen her zaman birinin kirik kalbidir.
  • (bkz: laf sokulmak)
  • bazen farkında olmadan çoğu zamansa bilerek ve isteyerek yaptığım şey.aslında düşünüce laf soktuğun insan için çok bunlatıcı ve gıcık bir durum yaratıyor, ama dayanamayıp gene yapıyorum.kindar bir insanım sanırım.
  • kızım sana söylüyorum gelinim sen anla yöntemiyle de uygulanabilen eylem.
  • sabırla zamanını bekleyip yeri geldiginde tasi gedigine koymak tir.
  • çok yakınınızdaki birine yapıldığında ona birşeyleri anlatmanın etkili yollarından biridir, hatta bazen sevgili ile arada iletişim kurmak için bile kullanılabilir *
    ayrıca sıradan biri sinir ettiği zaman ise öç almanın en haz verici yoludur. ortamın gerilmesine neden olur ve bu gergin ortamdan herkes rahatsız olurken lafı sokan ortamdaki tek mutlu insan olmanın anlık keyfini yaşar.
hesabın var mı? giriş yap