şükela:  tümü | bugün
 • kilo verip göbekten kurtulmamdan mütevellit kıyafet almaya başlamamla bi şekilde keşfettiğim marka. sitesi gayet profesyonel duruyor, pek bilgi edinemedim haklarında ama boynerden morhipodan vs . o kadar sıkıldım ki gözümü kapatıp bi deniyim dedim. velhasılı bi sıkıntı yaşamadım en azından doğru ürünler zamanında elime ulaştı diyeyim, o kadar bıktım ki bu online alışveriş işinden ürün doğru gelince seviniyorum artık. diğer ürünleri bilmiyorum ama 2 tshirt aldım sitesinden fiyat performansı gayet iyi.

  o değil de bi zamanlar rafaello network'den falan takılırdık, ah ulan ah dolar-tl paritesi... neyse şuraya linkini bırakayım sitesinin faydalanan olursa.

  http://www.lafaba.com/
 • bizim şirket ile yaptıkları indirim anlaşması ile haberdar olduğum marka. diğer yoruma katılıyorum, fiyat performans açısından oldukça başarılılar. farklı ürünler arayanlar için öneririm.
  kadın olarak malum markalardan indirime denk getirip de alışveriş yapıcaz diye uğraşıyoruz. halbuki lafaba gibi hem uygun fiyatlı hem de yerli markalardan alışveriş yapsak hele ki şu günlerde, ballı kaymak olur.
 • 14 şubat'a özel 14 tl'lik ürünler de yapmışlar. hanımı zor tutuyorum sürekli bir şeyler alıyor.
  https://www.lafaba.com/tek-fiyat-14-tl