şükela:  tümü | bugün
  • in$aat malzemelerinde dunya devi lafarge ve turk ortagi dalsan alci'in ortak giri$imi. 1998'da ba$layan ortaklik ankara'daki uretim tesislerinde devam etmektedir.

http://www.dalsan.com.tr/
  • dünyanın en çok sıfatına sahip markası, say say bitmiyo. sanki angel heart'ın finali, tribe sokuyo adamı.
    bilmemneyi bilmemne yapan, şunu şöyle bunu böyle yapan, vs vs, alçı bi vebi boklar sistemi lafarj balsam.
    oha diyorum bunu yazana da yayınlatana da.
  • gündem dışı programının sponsoru.
  • yahu şaka maka maskotu kaan ertem'in zıçan adamına benzeyen şirket. sadece bana mı öyle geliyor lan? anlayamadım durumu.
  • odtu sürekli eğitim merkezi ile ortaklaşa olarak inşaat mühendisliği ve mimarlık bölümü mezun ve öğrencilerine internet üzerinden interaktif olarak kuru duvar sistemleri hakkında kurs veren; dereceye giren kursiyerlere ciddi ödüller vadeden firma. kuru duvar sistemleri akademisi ana sayfa
  • iki yıl önce son bulmuş girişimdir. 1998 yılında başlayan lafarge dalsan ortaklığı 2016 yılında dalsan'ın lafarge'dan hisselerinin tamamını geri almasıyla son bulmuştur. söz konusu şirketin şu andaki ismi sadece dalsan olmakla beraber entry başlığı da bu şekilde olmalı dedirtmektedir.