• yahu şaka maka maskotu kaan ertem'in zıçan adamına benzeyen şirket. sadece bana mı öyle geliyor lan? anlayamadım durumu.
  • şantiye ortamında ince işler diye tabir edilen imalatlarda kullanılan malzemeleri üreten firmadır. lafarge ile ortaklığı 2016 yılında son bulmuştur, malumunuz lafarge grubu terör örgütlerini desteklediğini kabul edip abd'de açılan 777 milyon dolarlık tazminat davasını kabul etmiştir. ülkemizde üreticisi olduğu ürünlerin pazar lideridir, pasta payı türkiye'de ciddi boyutlardadır. almanya merkezli knauf markasının pazar payını türkiye için kendi bünyesine kaydırmış olan yerli üretici firmadır. yazılanlar şahsi düşünceler olup reklam içermemektedir. sürekli gelişen ve ilerleyen inşaat sektörüne güzel ayak uyduran ve yön veren firmaların başında gelir dalsan. özellikle alçıtek gold ürünü piyasada bulunan muadillerine göre üst düzey bir makineli alçı ürünüdür.
  • odtu sürekli eğitim merkezi ile ortaklaşa olarak inşaat mühendisliği ve mimarlık bölümü mezun ve öğrencilerine internet üzerinden interaktif olarak kuru duvar sistemleri hakkında kurs veren; dereceye giren kursiyerlere ciddi ödüller vadeden firma. kuru duvar sistemleri akademisi ana sayfa
  • türkiye operasyonuna çimento ve beton alanlarında başlayan fransız firması lafarge'ın alçı vb. inşaat malzemeleri alanında oluşturduğu ortaklıktı bir zamanlar. yakın zamanda lafarge ortaklıktan ayrılmış ve dalsan yola kendi başına devam etmeye karar vermiştir.

bu arada bu firmanın maxicoat adlı ürününü kullanma fırsatım oldu. çok basit bir tanımla alçı bazlı bir self levelling şap olan bu ürün daha çok yeni olduğundan dolayı bazı detaylarının çözülmesi gerekiyor. ama kendisi bana göre inşaat alanında çok başarılı bir ürün ve maliyet olarak geleneksel kuru şap ile rahatlıkla yarışabilir düzeyde. gelecekte bazı problemlerinin giderilmesiyle çok daha fazla kullanılacağına eminim
  • in$aat malzemelerinde dunya devi lafarge ve turk ortagi dalsan alci'in ortak giri$imi. 1998'da ba$layan ortaklik ankara'daki uretim tesislerinde devam etmektedir.

http://www.dalsan.com.tr/
  • dünyanın en çok sıfatına sahip markası, say say bitmiyo. sanki angel heart'ın finali, tribe sokuyo adamı.
    bilmemneyi bilmemne yapan, şunu şöyle bunu böyle yapan, vs vs, alçı bi vebi boklar sistemi lafarj balsam.
    oha diyorum bunu yazana da yayınlatana da.
  • gündem dışı programının sponsoru.
hesabın var mı? giriş yap