• (bkz: mesela yani)
  • kendilerini yeni keşfettim. zannımca yakışıklı bir podcast.
    "bir bad medya ürünüdür"
  • 1 saat boyunca konuyu toparlamaya çalışıp eninde sonunda yine avatar'a bağlayan eğlenceli, bilgilendirici ve düşündürücü podcast. keşke daha fazla içerik sunabilseler ve keşke bakırköy sokaklarında onlara denk gelebilsek.
  • bu aralar biraz geç bölüm çıkardıkları için kendilerine kızmış olsam da, favori podcastim olabilir. yayınlandıkları an direkt made my day modunda mutlu mutlu takılıyorum. genel olarak erkek muhabbeti sevmesem de tüm kadro erkek olmasına rağmen bayılarak dinliyorum. süpersiniz devam böyle. daha çok podcast pls.
  • (bkz: ladin gelişi)
  • keşke her hafta düzenli bölüm çıkarsalar da eski bölümleri tekrar tekrar dinlemek zorunda kalmasak dediğim podcast. türkçe podcastlerin tavan yaptığı son dönemlerde en keyifle dinlediğim tek yayın olabilir. kimsenin artık dinlemediğini düşündüklerini son dakikaları bile üstelik.
  • benim için türk podcast camiasında kesinlikle vazgeçilmez. fakat çok aralıklı bölümler çıkmaya başladı beni üzüyor bu durum. ilk keşfettiğimde baya bölüm vardı o yüzden aralıksız dinleyebiliyordum şimdi haftada bir çıkınca mutlu oluyorum ama o da olmuyor. pls haftada 1-2 çıkartın yeni bölüm gerekirse biz katılalım konuşalım. dinlerken tüm haftanın stresini ve sıkıntılarını atıyorum resmen benim için detox gibi bir podcastsiniz sinirli iken ya da stresli bir haftada iken çıkan yeni bölümü görmek beni çok mutlu ediyor. lütfen yeni bölüm çıkartın.

edit: yeni sezona başladılar her hafta bir bölüm dediler ama hala yeni bölüm çıksın diye deli gibi bekliyorum...
  • podcast dünyasına yabancı, bir o kadar da merak eden bünyeme, podcast dinleme olayını sevdiren program. çalışırken akıp gidiyor.
  • (bkz: mesela)
  • sahte bir yumu$atma ifadesi.

- ben 250 kiloyu koparmada kaldiririm olm.
    - nasi ya? ercument.. getirsene 250ligi...
    - abi ben lafin geli$i soyledim, sen de ya..
    - yaa.. hadi di$ari.
hesabın var mı? giriş yap