şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük'e yeni gelen cabbar ceval atakan ve civanmert yazar.*
  • bütün ırkçılar gibi zeka sorunları olan bir şahıs.

araplara hakaret ettiği için uyarınca şahsımı kürt olmakla "suçlayıp" küfürler etmiştir.
  • kendisinin, nicki ve galatasaraylı olması nedeniyle, bitişik yazarak belli de etmeye çalışarak, (bkz: yariturkyarifransizadam)olduğunu düşündüğümü, ifade etmeye çalıştım.

aşağı yukarı şöyle bir şey: sen yarıturkyarıfransız'sın.

cevap ne: ana avrat sövgü.

velhasıl: tam bir ruh hastası. engellemelere doymamak lazım. insan en azından "ne diyon olm sen!" der, anlamasa bile. benim uğraşacak halim yok ama bir gün birine fena toslar ki ihtiyacı var gibi geliyor.
  • kalitesi tartısılmaz kendi güzel kalbi güzel emeğin ne demek oldugunu bilen güzel adam. bu sene ingilizce öğretmenliginde okuyacak yazar. gurur duyuyorum onunla..
  • el kadar bebe, eline klavyeyi alınca adam oldum sanmış, bu hareketin karşılığı mahkemeye vermek olması lazım ama bunun gibi kaç tane sümüklü böcek var, 3 kuruş etmeyecek zavallı bir insan, yukarıda entrylerde de karakterini ortaya koymuş.

https://eksiup.com/1d551f2a762
  • bana "amına koduğumın hanzosu" deme cesaretini gösteren şerefsiz bir de utanmadan nickime yazmış. sen önce bana bunu dersen, bana senin 7 sülalene sövme hakkı doğuyor it. bazı insanlar tam dayaklık ahh bi görüşebilsek sana el kadar bebenin neler yapabildiğini gösterebilsem. entrylerimi inceleyebilirsin.
  • kendisiyle muhatap olunmamasına rağmen utanmadan özel mesaj ile hakaret eden, karakter yoksunu annesini sevmeyen bir yazar.

çözüm, (bkz: engelle orospu çocuğunu)