şükela:  tümü | bugün soru sor
 • en korktuğum hayvan cinsi tarafından gerçekleştirilen eylemdir. 1:33'te 4 tane iri kedinin arasına daldığı ve hepsini kaçırdığı görülüyor. kedilerin arasından görece daha cesaretli olan bir tanesi fareye yaklaşmayı denese bile fare köşeye sıkışır gibi olduğunda saldırıya geçiyor ve kediyi geri püskürtüyor.

  acayip ürküyorum şu hayvandan. dar bir sokakta karşıma pitbull çıksın ama bu çıkmasın; o derece.. çocukluğumuzda zeytinburnu'nda lağım farelerinin uyuyan çocukların kulaklarını kemirdiğini okurduk bazen gazetelerde. tahmin ediyorum o zamanlardan kaldı bu korkum. ayrıca hastalık taşıdıkları ve lağımda gezdikleri için değme düşüncesi tiksindiriyor. fareden değil de bana değme riskinden korkuyorum sanırım.

  link

  edit: linkin formatı düzeltildi

  edit2: bir arkadaş fare ile pitbullu kıyasladığımı belirtmiş. tabii ki kıyaslamadım. sadece fareden ne derece korktuğumu-iğrendiğimi vurgulamak için öyle yazdım. fareyle karşılaşırsam bana hata kaza değme olasılığı var. düşününce bile midem bulandı.
 • kedilerin 0.09'daki bakışı ile yarmış olaydır.
 • olacakları izleyen kedi grubu gece gece yarmıştır..
  zaten bu fareler kredilerden daha hızlı hareket edebiliyorken neden yem oluyor anlam veremiyorum..
  buyur iste istediğin zaman ne kadar korkutucu olabilirmissin farecik..

  bazen böyle yap.. ezdirme kendini kedilere.. meze yapma küçük bedenini..
  aferin akıllı şey seni..
 • fare, fare değil bildiğin splinter çıktı.
 • yine en delikanlısı siyah elemanmış, yiğit kediymiş valla diğerleri şapşik şapşik bakarken gidip bi o siyah bızdıkladı yaratığı
 • lagim faresinin isi yogun, o kediler gibi aylak aylak dolasmiyor. tikanan kanalizasyonlari acip devletin masraflarini azaltacaktir, bunun icin bok disinda bir beklentisi de yoktur. ara sira disariyi gorup hava almak onunda hakkidir. lagim fareleri belediyelerin ovgu almamis gizli kahramanlaridir.

  dusunebiliyor musunuz sozluk, bazi insanlarin su hor gordukleri lagim faresi kadar katkilari yoktur ne dunya ya, ne insana. hayvani niye hor goruyorsunuz? cok ayip! insana gore evet, pistir ama bu onun dogasina gore hic pislik bir sey degildir ve lagim faresi bile, agziyla tuylerini temizler. #hepimizfareyiz #direnfare #fasistkedi
 • gayet korkmuş bir hayvanın talihsizliğidir. kedi ondan tabii ki güçlü ama fare kapana kısılmış belli ki, yem olmamak için korkutmaya çalışmış elinden geldiğince. bunda bu kadar korkulup iğrenilecek ne var allah aşkına?
  fare resmen kısılmış; orada kediler, dışarı kaçsa insanlar, öteki yanda beton duvarlar? ne yapacaktı pardon? hayvanın korkusu bakışlarından okunuyor.
 • altındaki "in soviet russia rat hunts cats" yorumuyla güldürmüş video.
  köşedeki "cat gang" de aklıma caravan palace'ın lone digger şarkısının klibini getirerek ayrıca yardı.
 • vereceksin bunu anadolu delikanlısına anasını bellesin.*

  (bkz: fare yakalamak için kediden yardım almak)
 • pis, iğrenç, mendebur hayvan .sadece kediye saldırsa gene iyi, insana da saldırıyor soyu kuruyasıca iğrenç hayvan.