• sene 2009 askerden izne gelmişim. gece vakti evden çıktım tarlabaşı sokakları zifiri karanlık. bi yavru kedinin çığlığını duydum ve yüksek bir yerde mahsur kaldığını düşünerek ufaktan aramaya koyuldum. biraz ilerledikten sonra bu sevimsizden hayli büyük bir fare yavruyu köşeye sıkıştırmış ısırıyor. kedi 3 4 yerinden ısırılmış durumda. gerinip buna bi tekme vurdum. nasıl sinirlendiysem artık bu duvardan sekti sokağın ortasına, bende dengemi kaybedip yere düştüm elimin içinden çivi girdi tüm izni berbat ettim.

hala aklıma geldikçe basarım küfürü bu sevimsizlere, duvardan sekip yere düşmüştü de kalkıp bişi olmamış gibi kaçmıştı zırhını s.ktiğim.
  • yine en delikanlısı siyah elemanmış, yiğit kediymiş valla diğerleri şapşik şapşik bakarken gidip bi o siyah bızdıkladı yaratığı
  • yıllar önce evin bodrumuna bi tanesi musallat olmuştu. videodakinin iki katı büyüklüğünde hantal bi piç kurusu. çocuk aklı içeriye mahallede takılan kedilerden birini atıp izlemeye başladık bodrumun ufak penceresinden. kedi korktu yaklaşamadı buna bekledik akşama kadar hiç bi aksiyon olmadı.

ertesi gün zavallı kedinin boğazı parçalanmış şekilde bulduk. sonra da sapanlarla dalıp anasını sikmiştik ibnenin.

sevimsiz götverenin hareketlere bak. amk sıçanı ya.
  • fare, fare değil bildiğin splinter çıktı.
  • kedi gibi kalıbınıza tüküreyim sizin.

ayrıca bu fare niye zıplıyor amk?
  • siyah kedi haricinde, diğer kedilerin pek siklemediği, farenin de kendini savunduğu videodur.
    kedilerden hiçbiri, siyah olan da dahil fareyi öldürme derdinde değil. fareyi yakalamak isteyen kedi zaten öyle yaklaşmaz, kedi besleyenler anlamıştır. siyah olan da sırf merakından, belki de oynamak istediğinden dolanıyor farenin peşinde. ancak fare yine de tehlikede hissettiğinden, kedi yaklaştığında doğal olarak kendini savunuyor.
  • her şeyi geçtim, diğer kedilerin mahalle ablaları gibi olayı izlemesi, beni benden almıştır.
  • kedilerin kadın ruhunu okşamak dışında hiçbir sike yaramayan hayvanlar olduğunu kanıtlayan video.
  • büyük ihtimalle hastalık taşıyan, sağlıksız bir fareye dokunmaktan imtina eden bir kedi ve olayları "dafuq" edasıyla izleyen üç kankasından mürekkep videodur.

fare iyi durumda değil, ya yaşlı ya hasta. kedilere saldırdığı da yok. köşeye sıkışıverdi zaten zavallıcık. aferin kara kediye ki bıraktı döndü. farenin devasalığı bir yana, hayvanlar sağlıksız avlara içgüdüsel olarak zaten yaklaşmazlar. bir de kediler fareleri yemek için öldürmez genelde. avlanma içgüdülerini denemek için oynarken öldürürler. bu vatandaş da baktı ki hastalık falan var, dokunmadı.
  • (bkz: doğaya bırakılan sincabı ışık hızıyla kapan kedi) olsa bırakır mıydı öyle fareyi. hemen bitirmişti işini
hesabın var mı? giriş yap