şükela:  tümü | bugün
 • #75075393

  başörtülüye "pislik" başörtülülere "arap kevaşesi", bir kadına tüküren magandaya yiğit diyen salyalı çaylak troll. yakında yazar yaparlar bunu da.

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)

  edit: tahmin ettiğim gibi yazar olmuş. tanımadığı milyonlarca kadına "hayatını domalıp kalkmakla geçiriyor, erkeğe köle oluyor" diyerek sapıklığa devam etmektedir.
 • lord eddard stark'a gösterilen tepkinin binde biri gösterilmemiş barzo. senin o sikik tespitlerinle, analizlerinle kimse görüşünü değiştirmiyor.
  böyle cahiller insanların kutsallarına hakaret ederek toplumu kışkırtıp ayrıştırırken, bir tarafa tepki gösterip diğer tarafa sesini çıkartmamak tam ekşici ikiyüzlülüğü.
  bunun entry'lerini okuyan yobazlar gaza gelip atatürk'e hakaret içeren başlıklar açıp entry'ler giriyor. dolaylı yoldan atatürk'e hakaret edilmesini sağlıyor bunun gibiler.

  sözlük yönetiminin böyle sözlüğün huzurunu bozanları uçurması lazım.

  edit: anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz. kuduz köpek gibi salyalarını saçarak aptalca bir üslup kendini savunmaya çalışmış. asıl komik olan bu barzoların işine gelmeyen herkesi aktroll ilan etmesi.
 • ampul militanlarının saldırısına uğrayan yazar. mesaj yağdırdıkları yetmiyormuş gibi birde nick altına sıçmaya gelmişler. gelin birazda ta*aklarıma doğru ağlayın. furkan gibi aktroller hatta fetötroller sözlüğün ırzına geçip nefret kusarken biz uçurulacakmışız. (bkz: hassiktir be rıfat abi) dönünde önce kendi götünüze bakın. mağduriyetini silktiklerim.
 • katıksız süzme .en saf halinden yani.böylesi zor bulunur. bir de çok delikanlı bu süzme söylediklerini yüzümuze bile söylermiş.
 • 9200 kusur entry yazmayı başarabilen bir canavar.
 • (bkz: yurt dışı seçmenin ak parti'ye oy verme sebebi) başlığına alttaki entry'i giren orman çocuğu:

  "iki yüzlü ve oçğu bir güruh olması. 90larda ve 2000lerin başında bunların neo nazilerce öldürülmesine üzülürdük, boşunaymış. meğer bu sinsi domuzları itlaf etmekte haklılarmış."

  80 küsür kişi de favlamış bu pisliği. bu da ss'i: https://i.hizliresim.com/q2eapv.png

  şimdi sorarım, şu entry ak parti'ye değil de chp seçmenini hedef alıyor olsa bu başlık altında kaç kişi toplanmıştı?
 • avrupa'daki gurbetçi vatandaşlarımızın yakılarak ölmesini isteyen ve onlara oç diyen pislik ve alçak bir yazarımsı. böyleleri sözlükte nasıl yazabiliyor anlayamıyorum.

  --- spoiler ---
  avrupadakiler umarım neo naziler tarafından yakılırsınız oçları. gene hayatımızı ve geleceğimizi skmek için gidecekler sandığa. umarım birgün hitler tarzı bir manyak gelirde alayınızı toplama kamplarında itlaf eder. nasıl öfkeliyim o güruha aq anlatamam.

  saruman yine oyları süpürecektir.
  --- spoiler ---
 • bir değil,iki değil hep böyle bu şerefsiz. alenen nefret suçu işliyor süzme. bu kadar kolay mı ?
 • dolu dolu muhalif. arapçılar ve dinciler sevmez.

  edit: bakınız alttaki entryler..