şükela:  tümü | bugün
 • #75075393

  başörtülüye "pislik" başörtülülere "arap kevaşesi", bir kadına tüküren magandaya yiğit diyen salyalı çaylak troll. yakında yazar yaparlar bunu da.

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)

  edit: tahmin ettiğim gibi yazar olmuş. tanımadığı milyonlarca kadına "hayatını domalıp kalkmakla geçiriyor, erkeğe köle oluyor" diyerek sapıklığa devam etmektedir.
 • lord eddard stark'a gösterilen tepkinin binde biri gösterilmemiş barzo. senin o sikik tespitlerinle, analizlerinle kimse görüşünü değiştirmiyor.
  böyle cahiller insanların kutsallarına hakaret ederek toplumu kışkırtıp ayrıştırırken, bir tarafa tepki gösterip diğer tarafa sesini çıkartmamak tam ekşici ikiyüzlülüğü.
  bunun entry'lerini okuyan yobazlar gaza gelip atatürk'e hakaret içeren başlıklar açıp entry'ler giriyor. dolaylı yoldan atatürk'e hakaret edilmesini sağlıyor bunun gibiler.

  sözlük yönetiminin böyle sözlüğün huzurunu bozanları uçurması lazım.

  edit: anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz. kuduz köpek gibi salyalarını saçarak aptalca bir üslup kendini savunmaya çalışmış. asıl komik olan bu barzoların işine gelmeyen herkesi aktroll ilan etmesi.
 • ampul militanlarının saldırısına uğrayan yazar. mesaj yağdırdıkları yetmiyormuş gibi birde nick altına sıçmaya gelmişler. gelin birazda ta*aklarıma doğru ağlayın. furkan gibi aktroller hatta fetötroller sözlüğün ırzına geçip nefret kusarken biz uçurulacakmışız. (bkz: hassiktir be rıfat abi) dönünde önce kendi götünüze bakın. mağduriyetini silktiklerim.
 • (bkz: #76929617) yani şöyle entry'si olan yazar. ilgili entry'sini ülkede demokrasi olduğu için bunu söylemesi en doğal hakkı. ha biz o hakların çoğundan yararlanamıyoruz o ayrı. peki, bu durumda ben de şunu diyeceğim. elin beyaz yakalı burjuvaları kıçından uydurduğu 3-5 kanun çıkaracak, ülkem de o burjuvaların kanunlarıyla idare olunacak he mi? ayrıca, lord eddard stark'a gösterilen tepkiler bu yazara gösterilmiyor. kemalizmin esaretini böylelikle daha iyi anlayabiliyoruz. zaten açıkladık da bunları. birilerinin işine böyle geliyor demek ki.

  edit: hadi oradan lan mağdur falan geç bu boş lafları çakma demokratçı çakma özgürlükçü. mağdur, ak troll, maaşlı, bilmem neyli gibisinden 3-5 etiket bulmuşsunuz sıkışınca fareli köyün kavalcısı misali kendinizi de insanları da bununla kandırıyorsunuz böyle gazlıyorsunuz. karşımdakine böyle damga vurayım da susturayım kafasındasınız. hadi işine bak işine git ekmeğini kovala beyaz yakalı burjuva.
 • katıksız süzme .en saf halinden yani.böylesi zor bulunur. bir de çok delikanlı bu süzme söylediklerini yüzümuze bile söylermiş.
 • 9200 kusur entry yazmayı başarabilen bir canavar.
 • (bkz: yurt dışı seçmenin ak parti'ye oy verme sebebi) başlığına alttaki entry'i giren orman çocuğu:

  "iki yüzlü ve oçğu bir güruh olması. 90larda ve 2000lerin başında bunların neo nazilerce öldürülmesine üzülürdük, boşunaymış. meğer bu sinsi domuzları itlaf etmekte haklılarmış."

  80 küsür kişi de favlamış bu pisliği. bu da ss'i: https://i.hizliresim.com/q2eapv.png

  şimdi sorarım, şu entry ak parti'ye değil de chp seçmenini hedef alıyor olsa bu başlık altında kaç kişi toplanmıştı?