şükela:  tümü | bugün
  • zengin bir babaya sahip, pembe range roverlı, ortaköy’de oturan kız. lahmacunu elle yemeyi kroluk olarak gördüğünden bu şekilde yemektedir.
  • samimiyetsiz concon kızdır.
  • gayet de normal kızdır ve eli ile yemek zorunda değildir. çıkarım yapmaya gerek yoktur.

not: ben şahsen elimle yemeyi tercih ederim.
  • (bkz: afiyet olsun)
  • "sen herşeyi çatal bıçakla mı yiyorsun he söyle bakayim" denilesi kız.
  • hiç normal olmayan kızdır. yemeklerin kendi yeniş adapları vardır. örneğin; rakı bardağında, bira içilmez. nezih bir restoranda pirzolayı elle yemek ne kadar kabaca bir davranış olacaksa, lahmacunu çatal bıçakla yemek de bir o kadar kaba davranıştır.
  • her yiyecek çatal bıçakla yenebilir, nasıl elle yemek isteyen kişiyi ayıplamıyorsan çatal bıçakla yemek isteyen
    kişiyi de ayıplamamak lazım.insanların çatal bıçak kullanmaları için birden fazla gerekçeleri olabilir,ellerini
    kirletmek istememek gibi,ellerinin temiz olmaması gibi veya daha sonrasında veya öncesinde ellerini
    yıkamak istememeleri gibi.
    yurtdışında çoğu yabancının, çatal bıçakla yemesi zor olan meyveleri bile çatal bıçakla yediklerine çok
    şahit olmuştum ama malesef türkiye'de sadece lahmacun değil pideyi bile çatal bıçakla yesen tuhaf
    tuhaf bakıyor herkes başta garsonlar olmak üzere.
  • duyar kasmaya gerek yok. gerizekalı dümbeleğin tekidir.
  • yabancı youtuber ların türkiyede çektikleri videolara denk gelirim ara sıra, en çok çektikleri videolarda genelde türk yemekleri oluyor ve çok sık lahmacun yiyorlar. bugüne kadar lahmacunu çatal bıçakla yiyen bir tek yabancı youtuber görmedim, ki bunların çoğu hayatlarında ilk defa lahmacunu deniyorlar.
  • bir kültüre hakarettir. çatal bıçak ile lahmacun yemek nedir ya.