şükela:  tümü | bugün
  • yatakta ayni dogalligi sergileyemeyen kizdir.
  • açtır lan aç.
  • soğan koymadan da eliyle yiyebilendir. lahmacunu çatal bıçakla yiyen mi var?
  • bazı yerlerde lahmacunun ayakla yendiğini bize öğreten kız. ömrüm boyu bir tane insan görmedim ki lahmacunu çatal-bıçakla yemiş olsun, geriye ayak ihtimali kalıyor elle yemeye vurgu yapıldığına göre.
  • lahmacunu götüne sokmayıp kafalardaki soru işaretini kaldıran kızdır.
  • icine truf mantari koyup chopstick'le yiyen kiza yegdir.
  • bu memlekette lahmacun yemeyi bilmeyen tipler olduğunu bize öğreten kızdır. normaldir ben de askere gidene kadar alaturka tuvalet kullanmayı bilmiyordum ama şartlar insana herşeyi öğretiyor siz de öğrenirsiniz zamanla.
  • eksik iş yapan kızdır. lahmacunun içine soğanın yanında marul, sumak koyup bir miktar da limon sıktıktan sonra elle yemesi gerekirdi.
  • sumak da varsa 2 tane yerim kısa ve net diyen kızdır.

de elle derken o kısmı pek anlamadım ben. lahmacun hangi tarihte hangi yüzyılda çatal bıçakla yendi de benim haberim yok.

elin italyanı pizzayı eliyle yerken laf yok ama.

(bkz: benim o)
  • bak $incik; alirsin lahmacunu, önünde de zaten muhtelif ivir zivir vardir, olmalidir..elinle biraz sogan, biraz marul, maydanoz, zevke göre domates (ben sevmiyorum bak, vicik vicik oluyor) bunlari bi güzel yayarsin o lahmacunun üzerine, sonra elin pul bibere gider ondan da sepelersin* bi güzel, heeh tamam..

limon var mi? yoksa iste..limonsuz olmaz bak..bi güzel sikarsin limonunu da..bak bence aci biber tur$usu da iste, ondan da koy icine bi kac tane, öyle sirf pul biberle olmuyor..ya da icine koymasan da yanina katik et..neyse..sonracima bu lahmacunu rulo haline getirirsin..lahmacun yeme konusunda acemiysen damlatirsin, o yüzden altina bi pecete sarmakta fayda var..hani zamane gencleri wrap diyor ya, heh i$te wrap icaat edilmeden lahmacun vardi..nasil yenilecegini bilmedigin icin, sarmasini da bilmiyorsundur diye örnek gösteriyorum..yanina ayran bak, ayran $art..acik ayran olacak bol köpüklü..bulursan $algam da olur da, öyle sikindirik piyasa $algami icecegine ayranla devam et sen..

neyse i$te sonra bunu isira isira afiyetle yersin..yetmez genelde, bi tane daha yersin hatta..

yan masada da catal bicakla lahmacun yemeye ugra$an bi gariban sana bakar bakar ve "hatuna bak lan, lahmacunun icine sogan koyup elle yiyor pis avam" diye dü$ünür..

ya ne olacagidi yapraaaaaam????