şükela:  tümü | bugün soru sor
597 entry daha
  • kız arkadaşımın şöyle bir konuşmasına şahit oldum telefonla sipariş verirken:

- adana dürüm olacak. hah. ama o dışındaki lavaş var ya. o lahmacun olsun. evet lahmacuna sarıp getirin.

saat akşam 10 mu 11 mi ne. hayır yani içki de içmedik bu ne azim. başlığı açan garibim de lahmacun arası soğan demiş ohoo...
  • bir gün lahmacunu dürüp yerken içinden böyle upuzun, zımba teli kalınlığında bir saç teli çıkabilir. bu saç teli tam ağzından sarkmışken aldırış etmeden iştahla yemeye devam eder. üstüne de 2 adet içli köfte yutar. evet yutar, çünkü ısırmaya değmeyecek kadar küçüktürler.
    keyfi yerindeyse bir de küçük boy künefeyi afiyetle mideye indirir.
    yeryüzünde artık ondan keyiflisi yoktur.
  • bir arkadaşım sırf soğan yemek için lahmacun yiyor. ne denir ki.

ama lahmacun candır.
  • belirli samimiyet seviyesini geçtiğiniz kızdır. anın tadını çıkartıp lahmacununuza limon sıkın
  • yaninda tabagi yalayan erkek arkadastan daha fazla elestirilmeyi hak etmemektedir.
  • sizden, bizden biridir.

"lahmacun mu? ıyy!" diyen kız arkadaşım da oldu, arasına maydonozu doldurup iştahla yiyen de.

hatta bu sonuncusu memleketinden bir bidon şalgam getirmişti bana! şalgam düşkünü olmadığımı söylemedim, kalbi kırılmasın diye.

ikisi de kalbimde yeri ayrı, güzel arkadaşlarım oldu. beraberken, ağzımızdan çıkana özen gösterdik hep, gönüllerimizi hoş tuttuk.

bu muhabbet bana orhan veli'yi çağrıştırdı. onun dizeleriyle bitirelim:

güzel kadınları severim,
    işçi kadınları da severim,
    güzel işçi kadınları
    daha çok severim.
  • karnı açtır size ne lan? öpecek sevgilisinden başkasına dert olmaz. hatta oğlan da soğana gömülürse o da hissetmez.
  • içine 3 adet çiğ köfteyi sıralayıp, biraz soğan ve limon ile zenginleştirip, dürüm şeklinde sararak acılı şalgam ile tüketen kadın seksiliği...
  • sizinle öpüşmeyi düşünmeyen kızdır...