şükela:  tümü | bugün
  • ilk olarak başörtüsünü ve çarşafı yasaklarlar. 28 şubat darbe sürecinde olduğu gibi ikna odalarını tekrar kurarlar. sonra çarşaf yırtma ayinleri düzenlerler. ellerine bir cetvel alıp, kurdukları kontrol noktalarında çember sakal boy ölçümü yaparlar. sakalı uzun olanları taş ocaklarına çalışmaya gönderirler. andımızı geri getirip, kürt ve arap çocuklarına eski günlerdeki gibi, "türküm" dedirtirler. öyle ilerici, öyle çağdaştırlar ki, anlatılmaz yaşanır.
  • çarşaf net yasaklansın ama. ayrıca şeriatçı sakalı, sarık ve o çirkin cübbe de yasaklansın.
    türban ve başörtüsü ayrımını da artık yapabilsek ya amına koyayım, kaçıncı yüzyıldayız?

arkadaşın götünden uydurduğu laikçi(!)likle sanki türkiye daha güzel bir yer mi olurdu ne?

not: faşistspor -lan hep bunu yapmak istemiştim ya-
  • çocuklar derin bir nefes alır..cocukluklarini yaşarlar ..ayrıca ironi gibi olacak ama zina suç olarak tck daki yerini alır
  • (bkz: laikçi)
  • laikçiler kendi üstlerini soyup, deri eldivenlerini giyip, ellerine biralarını alarak kabataş'ta türbanlı kadınların üzerlerine işeyeceklerdir.
  • akp’nin yaptıkları ortada, ama laikler de aynı lacivert. iki konuya süper katkı yapacaklardır. birincisi kültür ve sanat. katkı yapmasalar bile en azından öne çıkaracaklardır, insanlara zemin yaratacaklardır.

ikincisi de ayrımcılık ve halkı kast sistemine kadar götürebilecek ileri düzeyde kutuplaşma. zira her konuyu allem edip kallem edip bir şekilde, yani nasıl başarıyorlar bazen anlayamıyorum ama bir şekilde insanları aşağılamaya ve hor görmeye bağlıyorlar. hedefteki kişinin insan olması, sırf insan olduğu için sahip olduğu ve herkesin kayıtsız şartsız saygı duymak zorunda olduğu hakları bir yana, bütün manevi değerlerini acımasızca hayvanın götüne sokuyorlar, hatta hiç çekinmeden ve göğüslerini gere gere bunu bilerek ve isteyerek yaptıklarını da vurguluyorlar.

bu konuda akape’den de, diğer bütün kesimlerden de çok daha başarılılar, haklarını teslim etmek lazım.
  • laikliği, ülkenin genelini kapsayacak şekilde uygularlar. öyle başörtüsü yasağı gibi çağ dışı işlerle uğraşmazlar, bilim, sanat dururken. liyakatı esas alırlar her işlerinde.

fazla hayalperest miyim bilmiyorum. göreceğiz.
  • darbeciler laik sanan ak çomarın başlığı

bknz: furkan kadar oç olan yazarlar
  • cemaatler birbir azalır, din ile insan sömürücüleri ortadan daha önce hiç olmadığı kadar kalkar, gereksiz yere açılmış haddinden fazla imamhatip kapatılır, yerine anadolu liseleri ve daha kaliteli eğitim sağlayacak okullar ayarlanır. din ile devlet işlerinin aynı olmaması gerektiğini vurgular ve ona uygun yasa getirilir, mitinglerde din adı altında milletin vicdanı ile oynanmaz. bilime önem verilir, eğitime önem verilir.

ensar vakfı, o vakfı şu vakfı kalkar, kısacası yıllarca din adı altında bu mazlum halkı sömürenlerin sonu bir daha var olmamak üzere yok olur, olacak da.