• türkçe kurallarına göre laiklerle uğraşanların da laikçi olarak nitelendirilebileceği düşünülürse nereye siktir olup gideceklerini belirleyen liste olsa gerek. zira ben bir laik olarak hiçbir yere gitmiyorum.
  • küçük bir kesim akp'li zevzeğin, kendilerinin -hazır vize de yokken- gönderilecekleri ülkeleri aradıkları listedir*.
  • (bkz: iran)
  • laik kesimden birisi ''anasını mı sikti'' acaba diye merak ettiğim bazı badem bıyıklı şakşakçıların hazırladığı liste olabilir.

ha gitmeye niyetli olan varsa ananıda al git.
  • (bkz: türkiye)
  • ata'nın kurduğu cumhuriyet'te yaşayanların, nefes alanların, istediklerini yiyip, gezen, sevgilileriyle sokaklarda elele gezebilen anti laik olarak nitelendirilenlerin ne dediklerini bilmedikleri şeydir. kafes arkasından oturmayı tercih ederlerdi herhal! bu bağlamda o güzide liste ülkelerine güle güle gitsinlerdir, yanlarına azığı verecek bulunur denilesi kişilerdir. laikliğin sözlük anlamını bilmeyen şuursuz insanların topluca süblimleşmelerini diliyorum bölücülük yapamamaları, akıllarını başlarına getirmeleri için.
  • şakirtler gibi iki ayaklı koyun olmadıklarından eğer gideceklerse kendi kendilerine var olan ''beyinleri'' ile düşünüp kendi seçimlerini listeye gerek duymadan yapacakları ülkelerdir. zira kimse sahibi olduğu evi bırakıp gider mi? gitmez tabi. gitmesi gerekenler zamanı gelince gidecektir zaten.
  • valla ben fransa'ya gittim, pek de memnun kaldım. her türlü puştluk, ahlaksızlık bunlarda; günümü gün ediyorum.
  • nüfusunun %50'sinin aptal, cahil sıfatlarını taşımadığı ülkeler olduğu kesindir. çünkü bu insanların kendi ülkesinden gitme nedeni, otobüste yanına oturan insanın beyninin çalışmamasıdır.
  • iktidardan düştüklerinde kendilerinin siktirip gideceği ülkeler listesi merak edilen malların hazırladığı listedir. ayrıca laikçi ne demek ulan,laikçi ne demek? hadi anan baban su katılmamış yobazmış öğrenememişler ki öğretsinler, ilkokul öğretmenin de mi öğretmedi? biz bir yere gitmiyoruz, yüzyıllardır buradaymış atalarım, yüzyıllarca da kalacağız, bu vatanı siz mi kurdunuz ki siz kovasınız? daha çok beklersiniz...
hesabın var mı? giriş yap