şükela:  tümü | bugün
  • bir acayip psikolojik durum. günde ortalama 3 öğün 5 kap yemek yiyen laikçileri uzun süredir takip ediyorum ve vardığım sonuç şu, çok gergin ve mutsuz insanlar. kendileriyle aynı düşüncede olanları görünce mutlu oluyorlar, onun haricinde her şey kaka. mesela türkiye tank üretmeye mi kalktı, acayip bir saldırganlık baş gösteriyor laikçilerde. büyük bir proje haberi mi gördüler, tamamdır yer yerinden oynayacak. araba mı üretilecek, laikçileri geren bir haber bu. gerçekten incelenmesi gereken bir psikoloji. sanki lanetlenmişler, sürekli gergin ve mutsuzlar. mesela izmir'de 60 saat su kesintisi olur ama bunları susuz bırakan chp olunca acayip neşelidirler. akp 60 saat değil de 6 saat su vermesin tamamdır, aihm'e falan giderler. laikçilik hastalıktır, ciddiyim.
  • mesela akp çocukları da israf lafına aşırı heyecanlanıyor. hele halkın amına koyacaz dediklerinde evlerinde bayram havası oluyor. normal şeyler ülkemizde.
  • cengiz "em"meye devam... senın aklın ermez boyle seylere...
  • ülkeyi ve insanları bu kadar gerenlerin utanması gereken durumdur.
  • arkadaş doğru söylemiş düşünen insan bu ülkede mutlu olamaz, gergin olur.

çünkü cehalet mutluluktur.
  • akitlerin gevşek olmasıdan iyidir.
  • sana da 17 yıl boyunca soksalar sen de gerilirdin.

bir laiklik tanımı.
  • henüz, bu seviyeye gelemediklerindendir;

o seviye bu seviye tık tık
  • mesela türkiye tank-paleti geliştirmeye ve üretmeye kalktı ama reyizin biri o fabrikayı sattı mı? bu laikçiler hemen protesto ediyor, o yüzden onlara ben de çok kırgınım.
  • laikçi: laik alım satım işi ile uğraşan kimse.

ülkede ekonomi kötü olduğundandır.