şükela:  tümü | bugün soru sor
 • senelerdir söylemekten dilimizde tüy bitti.

  fen liseleri temel bilimlere (matematik, fizik, biyoloji, kimya) akademisyen yetiştirsin diye kuruldu. bugün fen lisesinden mezun olup bu bölümleri seçen yok.

  anadolu öğretmen liseleri öğretmen yetiştirmek için kurulmuştu. ama bu okullardan mezun olanların da %99’u öğretmenlik seçmiyor.

  imam hatip liseleri imam yetiştirmek için kurulmadı. normal akademik müfredata ek olarak din eğitimi almak isteyenler için kuruldu. normal lisede bir öğrenci ne kadar matematik fizik kimya biyoloji coğrafya tarih görüyorsa imam hatipte de o kadar görüyor. buna ek olarak da din eğitimi alıyor. normal bir anadolu lisesinden hiçbir eksiği olmadan eğitim alıyor.

  bizim şapşal laikçiler ise hala imamhatipler imam yetiştiriyor sanıyor ahahahah. arkadaş sadece ekstradan din eğitimi veren bir lise bu. niye bu kadar takıntı yaptınız? islamın öğretilmesine alerjiniz mi var?

  elbette var, sanki bilmiyoruz islam düşmanları sizi.
 • açıldı da noldu? sanırsın islama altın dönemini yaşattık. ateistlik deistlik aldı başını gitti imam hatip sıraları allaha kitapa içten içten sövenlerle dolu. ey islamın dostu trol yazar buyur meydan senin. kimsenin bir takıntısı yok. esas takıntı akparti trollerinde. ota boka laikler şöyle atatürkçüler böyle goygoyu yapıyosunuz. ulan onaltı yıldır iktidar sizin. katsayı kalkalı olmuş bilmem kaç sene. siz ali kuşçuları, uluğbeyleri, harezmileri imam hatiplerden mezun edeceğiz dediniz laikler mi engel oldu?