• izleyenin hayatından yaklaşık 8 dakika gidiyeah.
  • bu adamın videoları artık rahatsız edici olmaya başladı. dalga geçilmesi gereken videolar ama part 2'den göreceğiniz üzere millet haklı bulup alkışlıyor.

şunları yayıp akp propagandası yapmayın artık.
  • komik bir şey varsa saniyesini söyleyin de orayı açalım sadece, yoksa çekilecek dert değildir.
  • bu adam yüzünden herkes memleketim ile dalga geçiyor usandım yeminle.
  • güldüğümüz bu amca ve devamı olan nesildeki röportajı yapan arkadaş neden ekonomik ve refah seviyemizin şu an ki durumda olduğunun aynası gibi. bir ülke vatandaşı bu kadar cahil olup bu kadar her şeyi biz biliriz kafasında olmamalı.
    bu entry çokça uzayıp gidecekti ama gerek yok sanırım. hepimiz neyin ne olduğunu az çok görüyoruz zaten.
  • aylık küfür kotamı bu süleyman hobbitine harcadım. mayıs boyunca edecek küfrüm kalmadı. dayı, amca falan da değil. bildiğin kara cahil. doğal seçilim seni şeğadurup kürtac etsin süleyman.
  • hasssiktir lan ezanı duyamamışlar da çarşafı giyen sokağa çıkmış. döven jandarmadan da allah razı olsun. evet kardeş hiçbirini istemiyoz onların. 2000 öncesine değil 1950 öncesine dönmek istiyoruz.
  • bu adam yeni türkiyenin simgesidir.
    hedeflenen insan portföyüdür. bir proje ürünüdür.
    çocuklarımızı bahçe cücesine çevirmeyi hedefleyen projeye karşı verecek bir oyumuz var.
  • dedeyi geçtim artık. pislik bir troll içeren video.
    doğru mudur yanlış mıdır tartışılır. ezan yasaklanmamış , türkçe okutulmuş. sanki camide hutbe sırasında hoca arapça sayarken millet çok anlıyor. amacınız ibadet değil , şov.
    2dk30s'sinde muharrem ince'ye laf ediyor.
    en son ince'nin şu sözü vardı:
    - ister evde, ister dışarıda, ister devlette tak
hesabın var mı? giriş yap