şükela:  tümü | bugün
 • eternal sunshine of the spotless mind filminin başlangıcında joey'nin neden göz göze geldiğim her kadına aşık oluyorum sorusunu kendisine sorandir. eziktir, loserdır, bir insan ona bir satır gülmeye görsün hemen aşk hayalleri kurandır.
  ış hayatında da herkese sevgi ve merhamet beslediği için en çok kazık atılandır.
  ayrıca tüm bunları yaptığına göre özgüveni düşük, hafiften aşağılık komplekslerinde takılan ama bunun sebebini bulamayan da bir insandır.
  türkiye'den siktir olup gitti, kısmen kafası rahatladı ama thy' nin dönüş uçak saatlerinde uykusu tutmayandır.
 • yazar olunca yılların yazarıymış gibi entry kasan velettir.
 • saçma sapan her boka atarlanan bir ergen. yazdığım entrlere niye, açtığım başlığa niye diye hesap soruyor, sözlüğün sahibi gibi. üstüne vazife olmadığı yüzüne vurulunca da ne hikmetse çirkinleşiyor. sanki hesap vermek zorundayız kendisine ekşi'de yazmak için. bir garip insan evladı.
 • mesaj at nickli yazara attığım mesajları isteyenlerle paylaşabilirim. ergence, kaba saba cevaplar veren kendisiyken hızını alamayıp bir de gelmiş buraya hakaretler düzmüş, bedelli askerliğe odaklanınız siz efendim.
  hey maşallah. biraz aynaya bakmak lâzım. bu arada açtığı başlığı da şuraya iliştireyim... yalnız yürüyen kadınların telefonla konuşması büyük tespitler, büyük bir tanım içeren entry. sözlüğe muazzam katkı.