şükela:  tümü | bugün
 • bir kadının cezaevi içerisinde, eşi tarafından meyve bıçağıyla öldürülmesine hak veren, kadın düşmanı yazar. sorsanız "çok üzülmüştür, keşke öyle olmasa"dır.

  bahsi geçen entry:

  (bkz: #53213162)

  beni bunun gibi hekimlere emanet etmeyiniz.

  edit: bahsi geçen entryi silmiş. sizi buraya alalım: http://i.hizliresim.com/vynyoj.jpg
 • hoş sohbet, okumayı ve gezmeyi seven meslektaşım suser. "kadın doktor egosu" kavramına tepki olaraktan son derece geniş yürekli ve mütevazı bir kişiliğe sahiptir. ilerleyen yıllarda eminim mesleğinde daha iyi yerlere gelecektir.
 • (bkz: wake)
 • --- spoiler ---

  hastahaneler değil de tüp bebek merkezlerinin doğal seleksiyona engel olduğu kesin. o genlerin aktarılmasını istemezken doğa sen zorla indükleyerek yahut başka yöntemlerle o sıkıntılı ve zayıf spermle, zayıf yumurtayı birleştiriyorsun.
  ...
  erken doğuyorlar bir sürü sıkıntı ile dünyaya geliyorlar. yapılan araştırmalara göre akademik başarı açısından tüp bebekler normale oranla düşük düzeydeler. elenmesi gereken spermi ve yumurtayı zorlamak belki de insanlığa yapılan kötülüklerin en büyüklerinden.

  --- spoiler ---

  bu nasıl doktor lan? tüp bebek yapanlarla dalga geçiyor, bebeklere hakaret ediyor. hadi insani boyutunu anlamamasını geçtik; herkeste empati yeteneği olmayabilir başkalarının duygusunu sevincini anlamayabilir. "adamda insani yön sıfır." der geçeriz. ama tüp bebek yöntemiyle doğmuş çocukları "elenmeye" müstehak görmek neyin kafası? hasta doğuyorlarmış da akademik düzeyleri düşük oluyormuş da ne gerekleri varmış. hitler misin be adam! oldu olacak tüm engellileri tüm tembelleri fırına atıp yakalım herkes süper sağlıklı süper zeki olsun. allah korusun, bir engelli kaza geçirip böyle bir doktora düşse "nasılsa engelli yaşasa ne olacak." deyip doğru düzgün tedavi de etmez.

  senin suçun yok birader, suç seni doktor diye yetiştirip sokağa salanlarda.

  edit: insanlık yoksunu entry eklendi.

  (#69243815)
 • sözlük ortalamasının üstünde iyi bir yazar. bazen çok değişik şeyler yazmıyor da değil. sözlüğün de dediği gibi; biraz çılgın...
 • hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. hep mutlu olman dileğiyle… doğum günün kutlu olsun! kıymetli yazar*