şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gaye su akyol'un bbc radyoda yapmış olduğu bir saatlik programda dinlediğim müzik grubu. isyanlar isimli şarkılarını dinleyebildim sadece oldukça psychedelic olmuş. ilginç olanı, bilindik hiçbir platformda yoklar yani başka şarkılarını dinlemek istedim gruba dair hiçbir şey bulamadım. solistin sesi bubituzak'ın da solisti olanali güçlü şimşek'in sesine oldukça benziyor ama emin de olamadım tabi.
  • (bkz: isyanlar)

not: üstte uktem doldurulmuş; doldurana teşekkür ederim.
  • canlı performansları oldukça iyi olan bir grup, yakında şarkılarını yayınlamaları dileğiyle. umarım ali güçlü şimşek'in parçası olduğu bir grup olan lalalar kendisinin üyesi olduğu diğer gruplardan (çilekeş, bubituzak) daha uzun ömre sahip olur, çünkü fazla iyiler.
  • ilginc sekilde berberimde kesfettigim grup. radyo eksen dinleyen berberimde, hakan tamar'in programina denk geldim. shazamla cikmadi. megersem bbc'de gaye'nin de dedigi gibi henuz public yayinlanan bir grup degilmis. hakan tamar, gaye su akyol ve berberimin muhtesem is birligiyle kesfedip, muptela oldugum grup.
  • barlas tan özemek, kaan düzarat ve ali güçlü şimşek 'ten oluşan ölüm grubu.
    bana 2019'un en iyi konser deneyimini geçtiğimiz günlerde yaşattı, yılın geri kalanından özür dilerim.

bazı şarkılarında bariz şekilde "aha bu barlas'ın", bazılarında ise "çok ali gucci" diye öngörülerde bulunmaktan kendimi alamadım. isyanlar şarkısının girişindeki eser miktardaki cahit oben melodisi ise kaan düzarat beylerin fikriymiş gibi geliyor.

napın edin bir canlı performanslarına denk gelin, seks gibi bir şey.
  • cokca merak etmeme ragmen gectigimiz gunlerde babylon konserlerine gidemedigim grup. su saatten sonra yerli konser kovalattiriyorlar ya bu bile yeter.
  • lalalar-isyanlar
    m u h t e ş e m
    cidden seksten bile güzel.
    spotify’a girmelerini heyecanla beklediğim grup.