şükela:  tümü | bugün
  • salata yer ki heyecanını anlatırken bana da yaşatmış bir ekşi sözlük yazarı.

adettendir; hoş gelmiş.
  • kırılgan yazar.

(bkz: fragile)
    (bkz: this side up)
  • "ooo çok güzel, izlemediniz mi? bak kesin izleyin" dediği her film şu ana kadar istisnasız oldukça sıkıcı ve kötü çıkmış yazar. **
  • güzel yürekli bir yazar.
  • klasik çok duyarlı sözlük kadını. nick altıma yazıp yazıp siliyor, derdi neyse artık.

nick altıma gelip şunları yazmış;
    "bende yarattığı izlenim ağzından tükürükler saçarak tüm kadın ve erkek milletine, eşcinsellere, hatta siyah tenlilere nefret kusan, mutsuz, gereksizce öfkeli bir tip."

homolara karşı nefret kustuğum bir entry'mi bulup getirsin bakalım. eşcinsellere homo diyorum, bu nefret kusmak mı oluyor? kimi zaman onlar da hetero kelimesini kullanırlar, ne farkı var?

gereksizce bir öfke olduğunu nerden çıkardın? tamamen haklı nedenlere dayalı bir öfke belki, el bebek gül bebek büyüyen kadınların anlamayacağı bir öfkedir belki de.

"daha yazar olmadan yalnızlık temalı entryleri hoşuma giderdi, ilk okuduğum, takip ettiğim yazarlardandı. ama sonra saçmalamaya başladı."

bu cümleler beni o zamandan bu zamana takip ettiğini gösterir. hmm.. neden saçmalamışım acaba? burada adam akıllı yazınca yıllarca kimsenin dikkatinde olmuyorsun ama troll gibi salak salak saçmalayınca tüm dikkatler üzerinde toplanıyor, yakın zamanda nick altıma yapılan ziyaretler bunun kanıtıdır. hal böyleyken ben de öyle göte böyle yarak düşüncesinden hareketle yazıyorum, sözlük kitlesine istediğini veriyorum.

"öfkesini keşke dünyaya biraz faydalı olacak şeylere yöneltse, kendi de mutlu olsa biz de kurtulsak."

"istediğimi yazar, istediğimi silerim."

aynı şekilde ben de istediğimi yazarım, okumak zorunda değilsin. engelleyip kurtulabilirsin, nick altıma gelip gelip tatava yapmanın nedeni nedir?

not: başkasının nick altına yazma huyum yoktur, bu entry imha edilir.