şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir sözlük yazarı. hoşgelmiş.

teşekkür ediyorum hakkımdaki güzel düşüncelerine.

başka bir yerden tanıdık yazar kardeş. buraya seyrek geliyorum ve burada evlenilecek kız aramıyorum ;) saygılar.
  • gürcüce türkçe bileşeni bir ifade.
    şair burda sanki çok güzel bir kız demek istemiş gibi.

ikna odacısı.

veda ederken farkettiği gibi, gereksiz.
  • kökendaş. nereli olduğunu merak ettiğim yazar.

edit: içten bir mesajı ile gürcü kökenli olmadığını öğrendiğim yazar. bu nick ona gürcü kökenli bir arkadaşından yadigar kalmış.
  • 2 mesajıyla samimiyetine hayran kaldığım bir yazar.
  • malatyasporumuz sayesinde tanıştığım içten ve kaliteli sözlük yazarı, renktaşım.
  • kendisi hakkında bugüne kadar sözlükte herhangi bir sey yazmamis, fakat bir kac salyalinin agzindaki salyalari temizlemeyi görev bilmiş yazar. bir defa ulan 11'den entry niye 13'e atlıyor dedim baktim omrumde tek troll listesine eklediğim sahsin entrysiymis, elemani mecburen listeden cikardik, hakkimizda ne yumurtlamis diye. bir defa sahsi tanimam etmem, kendisi turkce olimpiyatlari vesilesi ile mesajlara dadandi. kendisi hakkındaki küfürbaz ve saygisiz tanimini sonuna kadar hakeden bir tip. güya yalanimi ortaya cikardigi sey gecen sene neden turkce olimpiyatlarini eleştirmememiz. oglum, burada yazmadigimiz her konuda pozitif dusundugumuzu nereden biliyorsun? omru hayatimda desteklemediğim, hatta iğrendiğim bir organizasyondu o. ulan ekmeleddin bey'e yapisan akli kit, adam benden daha siyasal islamci. adamin geçmişine, bilgi birikimine hepinizden fazla hürmetim var. o basliktaki mevzuda konu ekmeleddin bey değil a benim saftirigim, sizin sevgili sefiniz kemal beyin icad ettiği yeni kahraman. ekmeleddin hoca hakkında bir tane olumsuz lafim mi olmuş, ispatlasana sana yagi. bir başka troll de beni dudayeva zannediyor, tey allahim ulan yan yana yazdiklarimizi getir arasindaki uslup farkini zaten anlarsin. cuhela ile ugrasmak gerçekten zor.
  • sevgili variolink kardeşim, cemaat taassubunun ciddi bir örneğidir. simdi iki kişi arasinda ne geçtiğini bilmeden selman maltas'a saldirmistir, sirf amirim ile ayni safta olduğu için. olayin evveliyatini bilmeden ayni düşüncede olduğu insani savunmasi hak kavramina ne kadar sigar? dudayeva'ya olmadık hakaretler ederken amirim, sesini cikarmaz, ama dudayeva'dan - hic bir zaman tasvip etmeyeceğim kadar sig- bir karsilik gelince hemen nickaltina olmadık laflar etmekten çekinmez. bu mudur hak kavraminiz?

ıkincisi benim dudayeva ile sahsi hic bir yakinliğim yoktur, fikren iştirak ettiğim noktalari vardir. ne onun yancisiyim, ki bu biraz muhatabini kucuk gören kibir ifadesidir, ne de onun yan hesabi. uslubumuz birbirinden oldukça farklidir.

sevgili variolink biraderim eger mesaja acik olsaydı, nickaltina yazdigim seyleri mesajla yazacaktim, madem buraya yazildi, altina kendi sayfamdan cevap vermiş olayim.

sozlukte kendi halinde bir seyler yazmaya calisan bir ademogludur lamazim. mumkun mertebe saygili olana saygili, hürmetlidir.
  • yüreğiyle yazan samimi sözlük yazarı.

malatyasporumuza gönül verenlerden.