şükela:  tümü | bugün
  • alman bisküvi, çikolata markası.
    ürünleriyle bimde karşılaştım, dikkatimi çekti, denemek için bikaç çeşit aldım.
    biskiss adındaki çikolata kaplı bisküviye bayıldım, çokomelin arasında marshmallow olmayan daha çıtır bisküvili hali, tavsiye ederim.
  • bim'de satılıyor almam demeyin, şansınızı deneyin. acaba bir tek ben mi sevdim diye baktım da en az bir kişi daha varmış.
    güzel güzel,denenesi bir bisküvi.
  • yıkılan tatlar sunan bimde satılan alman şokolate markası mı ne artık. ama harbi yıkılante.
  • tereyağlı bisküvileri çok lezzetli. böyle incecik kıtır kıtır.
  • bugün realde gorüp aldıgım beyaz çikolata kaplı yer fıstığına bayıldığım alman çikolata markası.

edit: imla
  • metro marketler zinciri aracılığıyla tanıştığım alman markası. aldığım ürün çikolata kaplı kuru erikti ve lezzeti türk damak tadına biraz uzak olsa da yemek gayet zevkliydi. paketinde "1688 yılından beri" ibaresi ise beni oldukça şaşırttı. göbeğine düşkün olanların denemeleri tavsiye edilir.
  • bimde az sayıda da olsa çeşitleri bulunabiliyor şu aralar. babylon 8 bir senelik üye paketinden daha çok bim bağlamına uyuyor.
  • hakkında bim bunları aktüel ürün olarak satmasın, sürekli satışta olsun kampanyası düzenleyeceğim marka.

beğenerek, bol bol yiyerek, kilo alarak takibindeyiz lambertz reyiz!
  • yılbaşı öncesi bilkent realde pek çok çeşidi ile satışta olan marka. almak isteyen sözlükçüler kontrol edebilir hala satılıyor mu diye.
  • lebkuchen ozlemi gidermekte ise yariyor.