şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: fener ol) kampanyasının gerçek adıdır. böyle olsa daha samimi olurdu en azından.

milyon dolarlık futbolcuların depolarını fullemek için hazır mısınız?
  • "iyi lan yavaş yavaş uyanıyonuz" dedirten başlık.
  • futbol denen saçmalığa ‘bağış’ yapanların zekasını gösteren ironik başlık.
    ali koç gibiler dede parasını vermese, sen cebindeki kuruşları vermesen nasıl biner o topçular lamborghiniye
  • kuku uzerindeki 3. deliğe destek ol kampanyası ile eşdeğerdir.
  • akıllarda fener yakan kampanya.
  • adam haklı.
  • bu futbolcu tayfasi, karilarla kizlarla tatillerde paralari ezsin diye gotumden ter akarak hergun sabah 8 aksam 5 calisip kazandigim parayi bunlara mi verecegim amk. kusura bakmayin da bunlara yardim parasi veren de agir maldir. zengin adam zaten gider para bagislar, verdigi paranin reklamini bagirta bagirta yapar, staddan locasini da alir elinde viski maclari izler.
    benim derdim alt ve orta gelirli ile. zaten kazandigin uc kurus para, bilet fiyatlari olmus anasinin ami, hadi forma da aldin diyelim o da zaten ayri bir mevzu 3 kurusa urettikleri formalari 10 kurustan iteliyorlar taraftara. senin gorevin bitti kardes. senden daha fazlasini isteyen adamin niyeti bozuktur. gidip yardim kuruluslarina ver o parayi. onlara da guvenmiyorum diyorsan sor sorustur mahallendeki ihtiyac sahibi birilerine ver, cocuk okut ne bileyim universite ogrencisine burs ver.
    bu yarak kurek futbolcu tayfasi milyon dolarlar kazanacak diye gidip de kulube bir kurus para verme.
  • aptalca bir cikarim.
    futbol ilgi cekmeye devam ettikce oyle ya da boyle futbolcular o paralari kazanacak arkadaslar. futbolcularin o paralari kazanmasini engelleyemezsiniz.
    takiminin macini izlemek icin her hafta sonunu iple cekiyorsan o para odenecek. amma direkt amma dolayli olarak o para odenecek.
    o parayi bir zengin oderse firmalarindaki urunlere zam yapacak, birilerini somurecek yine biz odemis olacagiz, o parayi devlet oderse vergileri harclari artiracak yine biz odemis olacagiz.
    sonuc olarak futbolla hos vakit gecirmek istiyorsak bedeli odenecek arkadaslar.

ben fener ol kampanyasina katildim parasal olarak cok onemi olmasa da uzerime duseni yerine getirdim. uzerimize duseni yerine getirmezsek uefa transfer yasagi koyar biz de boktan oyunculara katlanmak zorunda kaliriz, eglenemeyiz, secim bizim.