şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çiçeği burnunda bir ekşi sözlük yazarı. madem yazar oldum zeki ve entel şeyler yazmam gerek tribine düşmeden, bilgi sahibi olup fikir sahibi olmadan entryler yazıp buraları renklendirir umarım. çaylak onay listesinde yepişyeni yazar olanların entrylerine şöyle göz gezdirdim, benim de ilk kez yazar olduğum andaki sendromları aklıma geldi, arkadaşın entryisini de görünce dur lan uzun zamandır yapmadığım bir şeyi yapıp sözlüğe hoşgeldin entrysini yazayım dedim. umarım bundan aylar sonra buralara girip baktığımda fırtınalar yaratmış bir yazar olur. olmasa da olur, benim ki de laf mı şimdi aminiüm, kafana göre takıl bruv, formata arkanı yasladığın ve nefret söylemi yapmadığın sürece dilediğince kelimelerle dans edebilirsin, güç seninle olsun.
  • sinirlenince kendisini kaybeden yazar. onun dışında pek küfür falan da sevmez zaten. boş boş içerik yazmaktan korkar aslında. hatta "zaten benim bir katkım olmaz. " diyerek uzun süre üye olmamıştır ekşi sözlüğe. ülke gündeminden kendisini biraz uzaklaştırıp, bilgi içeren bir içerik için zaman ayırmak istemektedir şuan.

edit : klavye kullanma özürlü olduğu için kelimeleri sık sık hatalı yazar.
  • lan olm başkalarının yazdığını hazmedemiyorsan ne işin var ekşisözlük'te.

tanımam etmem, diyaloğum yok, mesajlaşmışlığım yok, sadece lebron james'i sevmiyorum diye nick altıma şu entryi girmiş. ama sorsan 35'e merdiven dayamış ben ortaokullu oluyorum.

sözlük kullanıcısı bir eziktir kendisi.
  • bana çaylak olduğum dönemi hatırlatıyor sinirli ergen bir kişilik.
  • uyku düzeni olmayan öfkeli bir kişilik. ergen gibi ciddiye almıyor bazı konuları. ciddi olduğu da oluyor tabi ama özüne dönüyor son zamanlarda. daha ergen daha öfkeli. keşke 15 yaşında bir ergen olsam diyor tekrardan. osbirin bile keyfi vardı o zamanlar. her gün her gün sıkılmıyordum. anime izleyip oyun oynuyordum sadece. artık oyun oynarken sıkılıyorum lan çok kötü bir şey.
  • cahillik için beyazdan siyaha uzanan bir skala olsa, kendisi için siyahın sağına yeni bir ton eklenmesine ihtiyaç duyan yazar. 16 yaşında olması bir mazeret değil.

(bkz: engelle)
  • guzel ve yardimsever insan umarim hayatinda hep mutlu olursun