• akp avcılar belediye meclis üyesi süleyman çelik'in meclis'te yaptığı konuşmadan bir başlık. dahası da var. mesela ülkede aç kimsenin olmadığını da söylüyor.

hee aç insan varsa onun da kendisine getirilmesini istiyor. kendisi aç insanı bir güzel doyuracakmış.

işte o sözler
  • lan kendi devletinize faydanız yok..
  • 120 devlete yardım ediyoruz... türkiye cumhuriyeti hariç...

ayrıca - siz- kimsiniz?
  • hayır en acısı akp’ye oy verip açlıktan ağzı kokanların alkış tutacağı sözler bunlar.

hakettiğimiz şekilde yönetiliyoruz işte.
  • bazi ulkelere maske gonderirken saatlerce canlı yayın yaptınız ha simdi kalkacak ucak ha kalkiyor diye kafamizi siktiniz onlar da elinizde patladı o da ayri konu da şimdi 120 ulkeye yardım yapiyor olsanız olanları ve olacakları hic düşünemiyorum.
  • ayranı yok içmeye tahtırevanla gider s.çmaya. yapıyosunuz da bana mı yapıyosunuz lan? benim paramla gelmiş bana artistlik yapıyor.

g.tünde don olmayıp altın varaklı sarayı savunan adamın seçtiği belediyecinin yaptığı konuşma. hak ettikleri yönetim tarzı bu, acımıyorum. inşallah daha beter olurlar açlarından ölürler.
  • lan sen hangi ülkede yaşıyorsun?

-13 ocak 2018’de, tbmm dikmen girişinin yaklaşık 50 metre ilerisinde, elinde benzin bidonuyla gelen 39 yaşındaki bir yurttaş maddi sıkıntılar nedeniyle kendini ateşe verdi.

-8 şubat 2018’de şanlıurfa’da dört çocuk babası bir yurttaş kendini astı.

-3 ağustos 2018’de van’da 6 çocuk babası bir yurttaş intihar etti.

-20 eylül 2018’de kocaeli’nde lisede okuyan çocuğuna istediği pantolunu alamadığı için bunalıma girerek hayatına son verdi.

- 26 eylül 2018’de çanakkale’de iki çocuk babası bir yurttaş intihar etti.

-21 mayıs 2019 gaziantep’te bunalıma giren bir yurttaş belediye önünde kendini ateşe verdi.

-4 haziran 2019 adana’da 35 yaşında bir yurttaş balkondan atlayarak yaşamına son verdi.

- 14 haziran 2019 diyarbakır’da işsiz kalan bir yurttaş ve eşi intihar etti.

-16 haziran 2019 kocaeli’nde 46 yaşında bir yurttaş kendisini asarak intihar etti.

-5 ağustos 2019 aydın’da 60 yaşında bir çiftçi silahıyla intihar etti.

- 6 kasım 2019 istanbul’da dört kardeş siyanür içerek intihar etti.

-9 kasım 2019 antalya’da işsiz olan bir yurttaş 5 ve 9 yaşındaki iki çocuk ve eşini öldürdükten sonra intihar etti.

- 12 kasım 2019 istanbul’da bir yurttaş kendini asarak intihar etti.

- 15 kasım 2019’da istanbul’da bir işadamının eşi ve çocuklarıyla beraber cansız bedenleri bulundu.

- 18 aralık 2019’da çorum’da 33 yaşındaki bir yurttaş kendisini asarak intihar etti.

- 7 şubat 2020’de hatay valiliği önünde bir yurttaş kendini yaktı.
hesabın var mı? giriş yap