şükela:  tümü | bugün
  • yeni neslin en güzel yetişkin film oyuncusu olan 1996 doğumlu hanım kız.

--- çıplaklık içerir ---

twitter adresine buradan,
    instagram adresine buradan ulaşılabilir.

--- çıplaklık içerir ---
  • doksan altılı olupta kötü yola düşen kızcağız.
  • eski playboy güzeli.
  • hayatını konu alan mini dizisi çekilen sanatçı.
    yeni bölümleri merakla bekliyoruz.
  • 6 eylül 1996 doğumlu chicago, illinois yöresinden bir adult film aktristi.
    güzelliğini çek ve sloven genlerinin karışımından alan lana sektöre 220 km/h hızla girdi tabiri caizse. kendisi 1.65 boyunda, 52 kg kütlesinde ve 86-58-88 vücut ölçülerinde. sektöre 2016 yılında girdiğinden bu yana yaklaşık olarak 50-60 arası sahnede performans sergiledi. pek yetenekli olduğu söylenemez ancak soft bir makyaj ve doğru ışık oyunlarıyla melek gibi gözüktüğü için ve daha 20 yaşında olduğu için şu anda ilgi yoğun kendisine.

bir ara sektörü bırakacak gibi olduysa da greg lansky doğru bir hamle ile onu yolundan çevirip tushy.com a kazandırdı ve tahminim o ki güzel bir sözleşme ile contract star yaptı kendisini çünkü sürekli o network den anal scene leri çıkıyor. cebi para görüyor galiba ki keyfi yerinde gözüküyor. kişisel olarak ise kendisini beğenmedim. 10 üzerinde 6.5 veriyorum.

yine de yıldızı parlasın tabii.

edit: sözlerimi geri alıyorum. kendisi gerçekten yetenek olarak büyük potansiyele sahip imiş.
    edit 2: pierre woodman'in eline düşmüş bu arada, geçmiş olsun beyler. alemin gözü yaşlı, pierre de beşiktaşlı...
  • (bkz: sansa stark)
  • ...
  • bazı kadınlar çok güzel.*
  • icra ettiği mesleğinin en iyilerinden olma yolunda ilerleyen batının ahlaksız yıldızı.
    tushy: lana rhoades (lana part 1) serisi tavsiye edlilir.
  • dudaklarına estetik müdahale yaptırdığını düşündüğüm sanatçı. zamanında nicole aniston'da olduğu gibi dudak estetiği bu hanım kızımızın da doğal güzelliğine gölge düşürmüş.