• dakikalar içinde olumlu sonuclarını cildinizde hissedebileceğiniz kadar kaliteli cilt bakım ürünleri üreten kozmetik markasıdır.

ayrıca ya benim sansımdan ya da satıcı bayanın gününün iyi gecmesinden dolayı aldıgım tek ürüne koca bir torba esantiyon* hediye etmiş,carsıdan aldım bir tane eve geldim bin tane sevincini yasatmıstır.
  • fiyatını göz ardı edersek, güneş yağı konusunda en tercih edilesi markalardan biri. bronzlaşma konusunda oldukça talihsiz olan beni* bile kızarmadan bronzlaşma kavramıyla tanıştırmıştır bu marka.
  • infinite bronze water resistant mascara' si hakaten kirpikten cikmayan kozmetik markasi. ne su, ne suya dayanikli makyaj temizleyicileri karsisinda tutunamiyor.
  • güneş ürünleri tek geçilesi marka. çok başarılı baya başarılı.
  • lancester, her ne kadar "flying fortress" olarak adlandirilsa bile, kendi basina savasa yollandiginda patir patir dokulmekte, ozellikle de luftwaffe'nin gazabindan hicbir sekilde kurtulamamaktaydi. berlin'e duzenlenen gunduz saldirilarinda da verilen agir kayiplarin sebebi budur yine. tabii ki cok basariliydi, normal bir bombarduman ucagindan cok daha fazla bomba yuku tasiyabilmekte (iki kati kadar) ve kendini cok daha iyi savunabilmekteydi hava saldirilarina karsi, ancak luftwaffe'den kacmak o kadar da kolay degil.

ote yandan, genis yakit haznesi de ucagi berlin'e kadar goturup ingiltere'ye geri getirebilecek gucteydi.

bu yuzden sadece hollanda uzerine kadar bu ucaklar spitfire ve hawkerlar tarafindan korunabilmistir. cunku cok buyuk yakit sikintilari yasamaktadirlar.

o yuzdendir ki p51 mustangler, eskort olarak verilmistir. "tipik amerikan ucagi hah!" demek yerine, aslinda mustangler'in tek probleminin yuksek irtifalara cikamamasi goz onunde bulundurulmalidir. oyle ki, cok iyi bir manevra kabiliyeti, cok iyi bir motor gucu, diger savasci ucaklara nazaran cok daha yuksek hizlari (zero ile karsilastirilamaz belki) ve cok kolay kontrolleri vardir. her iki kanadinda ucer tane olmak uzere alti tane de silahi ile atis gucu bir hayli yuksektir.

spitfire'in da motorlarini yapan rolls royce ise, hemen mustang'e yeni bir motor uretir ki mustang, hem lancester'in gittigi yuksek irtifalara cikabilsin, hem de o irtifa ile yeterince uzun mesafeler katedebilsin.

belli bir sure sonra lancesterlar'in savunmasi tamamen mustangler'e verilir, dogrudur. saygilar.
  • tan deepener ürünü bronzlaşmak için mükemmel bir ürün. ama kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor. bikini ve havlunuz boyanabilir. elinizde eritip sürdükten sonra hiçbir şey olmuyor. sonra kendinizi güneşe bırakın ve çikolata bronzluğunu yaşayın. ayrıca çok da kalıcı ve vücudu nemlendiriyor.
  • kill bill'in çekildiği yer, kilisenin bulunduğu şehirdir.

instagramda 'the_goodfilms' hesabında görseli paylaşılmış bugün, görünce sol yanım o kadar acıdı ki. benim acilen buraya gidip gezmem o kilisede oturup zilyon tane resim çekmem gerek.

arkadaşlar hepiniz 10 dolar verse..

neyse:)
  • alman topraklarını en çok bombalayan ingiliz lancaster bombardıman uçağının üzerine reichsmarschall herman göring'in ''no enemy plane will fly over reich territory( hiçbir düşman uçağı reich(almanya) üzerinde uçmayacak)'' sözü yazılıdır.
    lancaster
  • bana seksenli yillari animsatan bir kozmetik markasidir nedense...o yillarda cok populer oldugundan midir yoksa zaten baska marka pek bulunmadigindan midir...

lancaster deyince akla gelen ve yine seksenleri animsatan baska birkac kozmetik markasi icin (bkz: revlon) (bkz: max factor) (bkz: helena rubinstein) (bkz: elizabeth arden) (bkz: estee lauder)
  • bir kozmetik markası, skin pure serisi shiseidonun pureness serisine benzer, zira birlikte kullanılabilirler. losyonu hoş kokulu ve yararlıdır
hesabın var mı? giriş yap