şükela:  tümü | bugün
 • çocuklu tatil konseptine uygun dizayn edilmiş bir otel ve park/avm gibi bir tesis sanırım. antalyadaymis. tesadüfen instagramda reklamında gördüm kendilerini. sezon fiyatları uçuk gorunmekle birlikte (1900 tl gibi bisey gördüm sanki listede) mayis ve eylül fiyatları daha ulaşılabilir duruyor.

  na adres: https://www.thelandoflegendsthemepark.com/tr/

  (giden varsa yeşil pls)
 • harika bir aquapark, 13 eylülde orda olacağım ilk açılışınada gitmiştim, dalga havuzu , korku tüneli, su roller coasterı harika. penguen ve diğer hayvan kardeşlerimizde süper, karşıyız tabi ama süper bir tesis
 • antalya'dan belek'e giderken kadriye mahallesinde yer alan oldukça büyük eğlence parkı (ıslak & kuru), avm, otel kompleksi.

  eğlence parkı farklı adrenalin düzeylerine hitap edecek çeşitliliğe sahip. örneğin eksik saymadıysam 4 adet roller coaster var. en küçüğü çocuklar için, diğerleri adrenalin seviyesini kademeli olarak artırıyor. en büyüğü hypercoaster, türkiye'nin en büyüğü imiş. aqua park kısmında yunus gösterisini ve su kaydıraklarını çok beğendim. en tepedeki su kaydırakları da en az hypercoaster kadar zorlayıcıydı.

  avm kısmında pek vakit geçirmedim ama kabaca standart markaların yanında lüks markaların da yer aldığı, konseptle uyumlu tasarlanmış açık hava avm'si şeklinde. yeme içme için avm'den faydalanılabileceği gibi park içinde yer alan tesisler de bana fiyat-kalite açısından makul geldi. müşteriyi kafakola aldık allah ne verdiyse geçirelim durumu yok yani.

  eğlence parkının giriş ücreti biraz tuzlu ama bence değer. çocuklara indirim var, bir de aqua park kısmı 18:30'da kapandığı için 16:00 ve sonrasında gelenlere ciddi bir indirim oluyormuş. yalnız bu durumda iyi bir çocuk olsanız dahi yunusları göremezsiniz sanıyorum.

  bu arada gördüğüm 2 eksikliğe değinmeden geçemeyeceğim:
  1- otoparkın bir kenarına bisiklet parkı yapılsa iyi olur. varsa da görevliler bilmiyor. bisiklet parkı yok otoparkta istediğiniz yere bağlayın dendi, geldiğimde davarın teki mersosunu bisikletime dayamıştı.
  2- aqua park kısmında 5-6 farklı kaydırak aynı sırayı paylaşıyor ve en yoğun sıra buradaydı. o kadar sırayı bekleyip yukarı çıktığımda en yüksekte olan 2 kaydıraktan kimsenin kaymadığını gördüm. çok yüksek diye pek tercih edilmiyormuş. e öyle ise onların sırasını ayırsanıza yahu.