şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  ikisi evlenmek üzere olan üç amerikan genci gürcistan'ın sınırları içerisinde bulunan bir dağda kamp yapmaya gitmekteler. her şey ilk başta çok güzeldir ta ki gruptan birisi savaştan kalma eski bir mayının üzerine basana kadar... fakat tetiklenmiş mayın onların tek problemi olmayacaktır...
  --- spoiler ---
 • biraz funny games. heyecanlı film.
 • bir başkası için utanmak, bir başkası için üzülmek ve insanlardan iğrenmek insan olamamaktan iğrenmek ve en can sıkıcısı çaresiz kalmak.
  bu sadece filmdi ancak beni etkileyen bunların hala yaşanıyor olması bu insanların gerçektende var olması üstelik çok yakınımızda bu karakter yoksunu aşağılıklar, ulan çok ağır küfür edesim var ama yazmak istemiyorum çizgimi bozmayım neyse mezarına tüküreceğim filmide beni benden almıştı, yok etmişti, ayaklarımın altına mayın koymuştu.
  filmi az önce bitirdim ve gözümden yaş geldi, insanlık için döküldü göz yaşlarım bence yok olmalı insanlık magma patlasa ya da meteor düşse ay kadar bi şekilde yok olsak işte çünkü biz dünyayı haketmiyoruz.

  edit: gergin
 • hoş bir intikam filmi.

  --- spoiler ---

  ilk olarak, mayına basma olayına açıklık getirildiği düşünülse de, saçma buldum. koskoca yerde zil tuşu kadar bi çıkıntıya denk gelmek bilmemkaçta bir olasılıktır.

  ilya'nın da intikamın bi parçası olduğunu düşünmüştüm. sapıkınlığın, gruplardan bağımsız olduğunu iyi hatırlattı gerçekten.

  intikam sonrası intikam gibi bi şey oldu fakat -ilya hariç- zarar görenlerin hiçbiri bunu ve bu kadarını hak etmiyordu.

  aldatılmış insan kini + sapkın birey + intikam duygusu eşittir hayatı kabusa dönen insanlar.

  --- spoiler ---

  çok fazla beklentiye girmeyin yine de.
  6/10