• bu ibare şayet sende gözükmüyorsa, çaylaklığına süre verilmemiş demektir (hadi yine iyisin bağlamında). yani 10 entry'yi girer girmez onay bekleyen çaylak oluyorsun, daha ne olsun.
  • sona erdiğinde yazar onay bekleyen çaylak statüsünde nesline göre sıraya girer.
  • e-posta kutumuza gelen ve "bu ne amk?" diye sildiğimiz o "on kişiye göndermezsen..." e-postası yüzünden hepimizin üzerinde olan şey.
  • sürekli rahatsız kişilikleri üzerinize çeken şey de olabilir. nerde hastalıklı bir ruh varsa beni buluyor arkadaş. kim bu hayattan intikam almak istiyorsa gelip benim hayatımı sikiyor. yeter lan!
  • üzerimdedir.
    bugüne kadar badi olarak eklediğim yazarlar, önce entrylerinin tamamını siliyor, ben daha buna alışmadan, bir bakıyorum ki hesaplar kapanmış.

hiç acımanız yok mu? *
  • kurtulamazsınız bazen bundan. öyle homojen dağılmıştır ki hayatınıza, söküp atmak çok zordur, suda dağılmış mürekkep damlası gibi.
  • grup yorum'un halkın elleri albümünün en enteresan parçası. grup yorum rock'a da el atmış anladığımız kadarıyla. ooo, nanana nakaratları güzel.
  • en büyüğü, hiç şüphe yok ki, hiç ölmeden yaşayabilmektir.
  • zihnin ışıl ışıl laneti laneti tarafından yürütülmeyen her fiil, atadan kalma alıklığın bir kalıntısını temsil eder. ideolojiler, yüzyıllar boyunca ayakta duran barbarlık temeline bir cila çekmek için, bütün insanların paylaştığı caniyane eğilimleri örtmek için icat edilmişlerdir sadece. bugün cinayet bir şey adına işlenmektedir; bunu kendiliğinden yapmaya artık cesaret edilememektedir; öyle ki bizzat cellatlar bile sebepler zikretmek zorundadırlar; kahramanlığında miadı dolmuş olduğundan, bunun çekimine kapılan kişi bir fedakarlığı yerine getirmekten ziyade bir mesele çözmektedir.

emil michel cioran
  • benim lanetim her türlü kaos, karışıklık, bela ve rezilliklerine rağmen sevgilimi hep çok özlemem. yanımdan bir an ayrılsa bin kat daha fazla özlüyorum. o da bin kat daha fazla bela ile yanıma geri dönüyor.

ateşi tutamamak ama onu atınca onsuz yapamamak ve tekrar tekrar kalbe alıp tekrar tekrar atmak.
hesabın var mı? giriş yap