1. yerel melankolik hip hop tarzında bir eser.
    genç yetenek şarkıyı 38. saniyeden itibaren, melodiyi ritmi boş verip annesine kendisini döven çocuğu şikayet eden bir çocuğun tonlamasıyla söylese de nakarat kısmı inanılmaz başarılı.
    eleman da resul balay'ın küçük kardeşlerinden biri bence. ne kadar türkü gırtlağı varsa da devir hip hop devri tabi.

nakaratta "seni çok sevmiştim" kısmından sonra ne dediğini anlayan varsa beri gelsin bu arada.
  2. bunun bir de orjinali var. ilk izledim, sonra bir daha izledim, sonra bir daha....

bu çocuk kadar saf ve içten başka birini uzun süredir görmüyor, izlemiyordum. izleyince mutlu oluyorum lan bildiğin. gülüyorum ama şefkat doluyum böyle anlatamam. öyle tuhaf bi şekilde sevdim bu çocuğu... resmen kendimi iyi hissettiriyor bana.
  3. tam anlamıyla akıl almaz bi şey bu. bağımlılık yapıyor kesinlikle. özellikle "seni çok sevmiştim sen neden bana mail attın?" kısmı inanılmaz..
  4. (bkz: einstein detected)

edit: doğulu kardeşlerimizi seviyorum sayıyorum da aga anlayamıyorum ya ne kadar alıngan insanlar bunlar. güzel kardeşlerim biz doğulunun konuşmalarına da gülüyoruz, karadenizlinin konuşmalarına da gülüyoruz ötekinin konuşmalarına da gülüyoruz, düzgün türkçe konuşan insanların konuşmalarına da gülüyoruz. burda amaç gülmek, hemen şu kürt damarlarınızı kabartıp gelmeyin amına koyyim. sikidcem doğulu ağzını da batılı ağzını da, vay amına koyim be..

düdüt: silmiş, yazık..
  5. bir çok dandik yetenek sizsiniz yarışmacısından daha fazla yeteneğe sahip olan kardeşimizin, muhteşem şarkısı. lanet olsu bu şansa! dıırut diiirut.

lanet olsun bu hayat hakkında bilgi verin