*

şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle yazar iken çaylak olanların yanı sıra onay bekleyenlerden olup da pas geçilenlere de (bir hafta süresince) verilecek ünvandır.
  hayırlı olsundur.
 • bir ünvandan ziyade çaylak olan yazarın içine sokulduğu bir durum, süreç hatta. çaylak olanı utandırır diğer yazarlara.
 • ne anlama geldii hala muallak olan durum, en azindan benim acimdan. su an lanet kalkmasina ragmen hala caylak modum surmekte, halbuki ben lanet kalkinca yazar olarak devam edilecek saniyordum.

  tekrar yazar olmak icin ne yapmak lazim en ufak bir bilgim yok ve sanirim sozlugun de yok zira sozlukte boyle bir yazi yok.

  lanetli caylaklardan gelen cokca soru uzerine edit: benim lanetli durumum kalktiktan sonra caylakligim gecmedi. daha sonra tekrar 10 entry girdim ve 1-2 gun icinde tekrar yazar oldum.
 • ukte doldururken bir anda; ''aramadan özensiz başlık'' açma gerekçesi ile kazanmış olduğum ulvi sıfat. nedir ne değildir tam çözemedim olayın şoku ile. lakin bu saatten sonra tüm ahali sikse bile bir tane bile ukte doldurmam.

  ukte benim için bitmiştir daha da olsa doldurmam...

  -ne nick i lan 2010-
 • onay bekleyen çaylaklara ikinci bir şans vermek adına yapılan uygulama.

  öncelikle sakin ol ve derin bir nefes al. endişe edecek hiç bişey yok. yazar olmayı bekleyen bir çaylak için bulunmaz fırsat. entrylerini tekrardan oku ve nerde hata yaptığını bulmaya çalış. bunun için sana yardımı olacak bazı şeyler burda yazmakta: kondüktör/#21241840
 • gördüğümde önce üzüldüğüm,"niye ben" diye sorduğum,anlamını öğrendiğimdeyse sevinsem mi üzülsem mi bilemediğim durum.şimdi uğraş dur bakalım.
 • varlıgınını daha önce bilmediğim bi çaylak türüymüş. hali hazırda bi yazarken bu statüye düşülebildiği gibi onay beklerkende düşülebiliyormuş onay sırasında kaçıncı oldugumu merak ettiğimde gördüm meğer bende bu statüdeymişim.önce bi anlık şok etkisi yaratabiliyor bünyede ama sakin olmak lazımmış bu durum iyi bişey de olabilirmiş. bunu gördügümüzde hemen girdigimiz entrylerimizi gözden geçirmemiz gerekirmiş hatalı entryler varmış onları düzeltip tekrar onay beklemeliymişiz be sözlük öğrenecek daha cok şeyimiz varmış

  2011`e lanetli girdim ah ah
 • yazarlığı henüz onaylanmamış ve entryleri okunmuş fakat sınıfı gecememiş çaylaklara verilen durum.

  "sana kıyamıyoruz arada bıraktın bizi bi düzelt yazdıklarını 1 hafta süren var bakarsın bu sefer olabilir lan!" demek gibi bişi.

  süre dolduğunda ya bu durumu korursunuz ya yazar olursunuz ya da (bkz: uçacaksın uçacaksın havalara uçaçaksın)
 • bir entry'yi silip, sonra "silmeseydim ne gerek vardı" diyerek tekrar yazarak* sözlükten çıkılan akşamın sabahı insanın kendini bulabileceği statü*. hem moralini bozar insanın, hem kişi salaklığına yanar, hem de eli ayağı bağlanır, ne yazacağını bilemez hale gelir. kötü bir durumdur velhasıl.
 • yaklaşık yarım saat önce aldığım ünvan. beni gerçekten çok üzmüştür. iki yıl yazar olmayı bekledikten sonra, yazar olduğumu öğrendiğimde sevincim ne kadar büyük ise, şu anki üzüntüm de o büyüklüktedir. umarım tekrar eski günlerime döner, beni lanetli çaylak durumuna sokmayacak entryler girerim.