şükela:  tümü | bugün
  • niye ben niye ben diyerek dizlerimi dövdüğüm içinde bulunduğum zor durum. yönetici abilerimden anlayış bekliyorum. (bkz: kaleci bülent)
  • çıkma teklifi ettiğiniz kişiden red cevabı almakla eşdeğer hisler yaratan durumdur. o andan itibaren surat asılır, keyif kaçar, bir boşluk hissi oluşur. bitme ihtimali olan ilişkiyi kurtarmak için, son bir şans istenir. al sana şans diye verilen ortalama 7 günlük sürede beklenir de beklenir...
  • bazen de sevindirebilen bir olaydır. zira sözlük başından kalkabilmek için böyle bir duruma ihtiyaç duyulabilir...

yazılması gereken tezler, bitirilmesi gereken projeler hep gelmek bilmeyen son entry'nin yazılmasını beklemekteydi. şimdi gidip projeme devam edeyim. çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı...

(bkz: o son entry'i girmeyecektik)
  • içine düşülmeden anlaşılmayacak durumdur. sicil affı için hergün haberleri izletir.
  • başıma neden geldiğini anlamadığım herze. bi açıklamayı hak ediyorum sözlük. böyle bitemez!
  • neden olduğunu anlamadım ama son yazdığım şu entry den sonra olduğum şey. (bkz: #55459964)
  • sözlüğün kriterlerini ve prensiplerini koruma politikası doğrultusunda ilgili yazarın kıdemini düşürerek bir kenarda yaptığı hataları düşünüp, silkelenip kendine gelmesi için kenarda mayalanmaya bırakılması sonucu düşülen, şuan benim de dahil olduğum konum.

başıma neden geldiğini çok iyi bilmekteyim. troll başlıklarda başlığı açan troll yazarlarımıza laf sokmalık ve aşağılamalık bakınızlar vermemek gerekiyormuş. küfür edecekseniz formata uygun bir tanımdan sonra yardırınız gitsin efenim.

(bkz: formata uygun hakaret)
    (bkz: sözlük formatı)

edit: şükür.
  • hesabı kapatıp, yokluğumda entrylerimi gizle kutusunu işaretlemeyi gerektirir.

yazdığın yüzlerce entryden sadece bir tanesine takılıp çaylak yapılıyorsan, ee sözlük de benim entrylerimden hit almasın bi zahmet.

kendileri bilir, benim için farketmez babuli
  • gorunuse gore an itibariyla basima gelmis hadise.

yalniz sebep yazmiyor hic bir yerde. hem ceza vereceksin, sebebini soylemeyeceksin.

nasil is oyle o?