• türkiye ofisinin müdürü kesinlikle türk değil. türkse de kesin göçmendir ya da atalarda bir sıkıntı vardır.

türk tüketici tarihi böyle bir rezalet görmedi. arızalı ürünü(süt pompası) kargoyla gönderdim. tek bir sual, sorgu, itiraz, mıymıy yapmadan aynı gün tamir edip hatta bir iki parçayı da (talep etmememize rağmen) yenileyip geri kargolamışlar. bütün bunları garanti kapsamında yapmışlar, siz bozdunuz garantiye girmez dememişler.

arkadaş sen hangi ülkede yaşıyosun? biraz süründürsene müşteriyi ya.
  • müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi olan firma. süt sağma cihazının adaptörü bir şekilde arızalandı ve yakın zamanda eşim cihaza ait biberonun şişesini kaybetmişti. konuyu müşteri hizmetlerine aktardığımda hiç bir şekilde tacizkâr şekilde sorgu, suale maruz bırakmadan "en hızlı ve ücretsiz bir şekilde yenisini gönderelim" dediler. yanı sıra kaybolan biberon şişesini nereden tedarik edebileceğimizi sorduğumda, onu da adaptörle birlikte göndereceklerini söylediler. ülkemizdeki firmaların müşteriye olan yaklaşımı göz önüne alındığında bu hareket beni şaşırttı açıkçası. insan nasıl gidip başka bir markayı tercih edebilir ki bundan sonra?
  • çatlaklar için olan kremi dışında göğüs pompaları ve göğüs pedleri de üreten, piyasadaki çoğu markadan daha kaliteli ve uygun fiyatlı marka.
  • bütün ürünleri fazlasıyla faydalı ve başarılı olan marka. hele ki göğüs ucu kremi dertlere derman akıllara zarar derecede faydalıdır. içeriğindeki lanolin dolayısıyla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ve emzirirken temizlemek zorunda kalmadığınız için de artı bir puan almaktadır. emzirmenin ilk 1 aylık döneminde göğüslerin artık neredeyse sulu yara olmuş ve emzirmek bir işkenceye dönüşmüş hatta ben emzirirken iki kişi beni tutup biri oğlumu emzirirken yeğenimin "hala ben bak bunu buldum senin için, belki iyi gelir" diyerek beni tanıştırdığı mucize markadır. ne kadar övsem az kalır.
  • elektrikli goğus pompasini alırsanız ağlaya ağlaya elinizle sağım yaparsanız. bozuk ürünün değişimi için 20 gundur (hesaplayınca 1 ayi gecmis onu farkettim) uğraşıyorum. babymall lansinoha yönlendirdi lansinoh yolladığım bozuk yani satılan arizali ürünü bana geri yollicakmis iadeyi ya da değişimi onaylamış. o gelince ben onu babymalle e geri yollicakmisim 5 iş günü içinde babymall bana yeni ürün yollicakmis 5 gunde o kargoda gecer ben güya ise başlayana kadar sut sağacaktim 1 aydir uğrasiyorum daha 20 gunden önce de yeni sağlam bi urune kavuşmak hayal galiba. yani o kadar çok söylemek istediğim şey var ki nefret ettim nefret iki firmadan da.

bu arada pompala sağiyorum 5 cc cikiyor cocuğu emzirip hassas tartiyla tartinca cocuk 30 gram almis oluyor. ne kadar başarılı bir ürün hayal edin. bu ürüne nasil boyle olumlu yorumlar gelmis aklim almiyor gercekten.
  • doğumdan önce kullanmaya başladığımdan belki çatlak, yara gibi bir problem yaşamadığım; şu günlerde el kremi olarak değerlendirdiğim mucize krem.
  • en etkili göğüs ucu kremini üreten marka. göğüs uçlarında hassaslık, kızarıklık, kuruma, acı ne varsa alır götürür. doğal olduğundan yutulabilir, herhangi bir zararı olmaz. büyük boyunu almak gereksizdir, küçük boyu da sizi aylarca idare edebilir, üstelik dudak nemlendirici olarak da süper işe yarar. dudak nemlendiriciniz dudağınızdayken doya doya çocuğunuzu öpebilirsiniz kimyasalların tenine yapışıp ona zarar verme riskini düşünmeden...
  • reklam yaparcasına birden fazla kişinin silmeye gerek yok yazdığı çatlak kremi üreten firma.

bebeğinize ilk altı ay sadece anne sütü verin

yani düşünsene ev yoğurdu bile vermiyorsun ilk altı ay ama lanolin yiyebilir silmek çok zor olduğu için.

kullanımı : emzirme sonrası sürün, emzirme öncesi silin.
  • aynı zamanda kullanışlı göğüs pedleri ve süt saklama poşetleri ile annelerin bebeklerini emzirmelerine destek olan firma.
  • emzirme döneminin eksikliğinde çok kanlı geçeceği, emziren/emzirme çabasında olan her annenin olmazsa olmaz kremi
hesabın var mı? giriş yap