şükela:  tümü | bugün
  • bunu icat eden adam kesin cennete gitmiştir.
  • midenin ağrısız ya da yanmasız olabilmesinin yani normal bir mide ile yaşamanın ne demek olduğunu tekrar hatırlatan süper olay.
  • stres ülseri diye adlandırılabilecek meymenetsiz rahatsızlığın çözümü. her kapsülü mide asidine dirençli enterik kaplı mikropelletler halinde 30 mg lansoprazol içermektedir.
  • muhteşem bir ilaç... sabah aç karnına bir tane alıyorsun, gün boyunca ne yersen ne, çektiğin mide yanmaları tamamen kayboluyor. boru değil, zaten tanımı da çok karizmatik; "proton pompası inhibitörü". hani hidrojen bombası gibi bişey, her çeşit mide yanmasını silip süpürüyor.
  • "bu'nu bulan bilimadamı ne güzel bilimadamı, bu'nu piyasaya şüren şirket ne güzel şirkettir." hayatımın aşkı olan ilaç...
  • mucizenin tıp dilindeki karşılığı. doktorlar bile bilincindedir bunun ve sorarlar size " mutlu musun peki lansorla" bunu soran doktora multiple orgazm ne dion sen demeyi çok istedi deli gönül.
  • bunun artık işe yaramadığı gün, gökyüzünün sıçtın mavisine boyandığı gündür.
  • prospektüsüne şu da eklenmeli: "bu kapsülü alıp sınırsız iskender-turşu yiyebilceğin, dilediğince çay-kahve içebileceğin yanılgısına kapılma."
  • kurban olduğum ilaç.hayatımı doğru düzgün yaşayabiliyorsam bu ilaç sayesinde.bunu sabah aç karnına alıyorum,bu şekilde bir hafta devam ediyorum ve beni 5-6 ay hiç sorun olmadan idare ediyor.dediğim gibi birkaç ay sonra yine birgün mide sancısıyla uyandığımda yine bir hafta kadar kullanıyorum, bu şekilde yıllardır devam eden bir sürecim var kendi içimde.iyi ki varsın.