şükela:  tümü | bugün
  • sayesinde midem nerede unuttum.
    olmaya devlet cihanda bir nefes sihhat gibi diyerek keyifle geziyorum. ınşallah bedel odemem. yan etki falan?
  • artık ne tatlı yemekten korkarım,
    ne de içmekten rakı.
    itfaiye gibi söndürüyor,
    midemin yangınını.
  • erkeklerde kısırlık ihtimalini arttırdığı bilinir.
  • stres, mide yanması, şişkinlik, rahatsız hissetme, rahat yemek yiyememe gibi şikayetler ile dahiliyeye başvurmuştum ve bana rabelis yazmıştı. bu ilaç haftalar önce bitti. şimdi yine aynı şikayetlerim nüksettiği için bana daha önceleri bir sebep ile yazılmış ama hiç kullanmadığım lansor’a başlamayı düşünüyorum, bakalım. umarım yerini doldurur.
  • bunu bulup geliştiren insanlar ne güzel insanlardır.
  • muadili aynı işe yaramayan mucizevi ilaçtır. hayran olunası öpüp okşanasıdır
  • pbi grubu olduğu için endoskopi yaptırmadan uzun süreli kullanımı önerilmeyen ilaçlardan biridir. neticede sindirim için mide asidine ihtiyaç vardır ve o asidi sürekli baskılamak zamanla mide ve bağırsakta geri dönüşü olmayan sıkıntılara yol açabilir. daha büyük olası yan etkilere hiç girmiyorum
  • ishal yapabiliyor. reflor bulundurmakta fayda goruyorum.
  • sabah aç karna yemekten en az yarım saat önce içilmelidir.

o saatte bira içiyorsanız size helal olsun.
  • mide yanması ve ağrıları şikayetlerim için iş yeri hekimi tarafından yazılan ilaç. aç karnına birkaç gün kullanıldıktan sonra iyileştirici etkisini iyiden iyiye hissettirmektedir, kapsülüne sağlıktır.