şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
2543 entry daha
  • office, film, dizi vb. amaçlarla kullanacağım ve kullanırken beni krize sokmayacak fiyatı uygun bir laptop arayışındayım. yeşillendirirseniz çok sevinirim.
  • gerekirse kıçınızı satın ama mac alın. şahsen ben öyle yaptım, bütçem öyle bir sarsıldı ki iki aydır toparlayamıyorum.

hangi amaçla kullanacağınız önemli bir faktör tabii ki. fakat benim gibi sadece okuyup yazmak için kullanan biriyseniz dahi öyle kullanışlı ki, çalıştığım iş üzerindeki verimi yüzde elli arttırdığını düşünüyorum.
  • yakıt alacaksanız shellden laptop alacaksanız dellden alın.
  • dell candır
    mac heyecandır
  • toshiba dan vazgecme derim..
  • acer swift 3 serisi hem 1.5 kg ile hafif olması, hem alimünyum kasa, hem de uygun fiyatıyla gündelik işler için yeter de artar.

oyun ya da çizim işleri için başka tercihlere yönelmek lazım.
  • paraya acımayın..
  • dolar inene kadar yanaşmayın derim. geçen bir bakayım dedim ve ankamall'e gittim abi, zaten doğru düzgün model yok. doğru düzgün model derken hesaplı olanlarından bahsediyorum. en ucuzu üç bin liradan başlıyor yukarı doğru çıkıyor. en düşük özellikli olan, hani şu 2 in 1'e özellik olarak benzeyen 2gb ram, 34 gb hafızası olanlar ise bin beşyüz liradan başlıyor. bunu alan zaten kanser olur.

sonuç; dolar düşünce bakmak daha iyi olabilir. ben de laptobumu yenilemek istiyorum, birlikte gideriz almaya, toplu alırsak belki indirim de yaparlar.
  • (bkz: alma)
  • doların düşmesini beklemeyin, ortada kalabilirsiniz.
6 entry daha