*

şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda çok fazla görmeye başladığım tiptir.

sanıyorum ki hobilerini temsil ettiğini düşündüğü stickerları sergileyip arkadaş edinmeye çalışıyordur.
  • ersin karabulut karikaturu stickeri yabistirmis biri olarak icerisine dahil oldugum referans grubudur.
  • hp logosunun üstüne malum elmayı konduran insanları barındıran insan grubudur. sanırım o stickerlar +1.3 cpu, +5.7 ram falan katıyor, tam emin değilim.

(bkz: küsuratlı sallayayım da inandırıcı olsun)
  • orijinalini bozma diye bir olay vardır ya hani, o sebeple ben değilim işte bu tip. bırakın sticker'ı, 3 yıl boyunca kapağındaki jelatinini sökmedim ben benim laptobun. hem sticker yabıştırınca estetiği bozuluyor bence.
  • (bkz: insanların davranışlarına kulp takıp sürekli bilmem ne tip diye başlık açan tip)
  • belki de sürekli hareketli olduğundan kapağın çizik görmekten irrite olmuş olabilecek tiptir. ben de düşündüm bir ara ama çizik kalsın böyle olsun dedim. arada aklıma geliyor sonra vazgeçiyorum.
  • bunların çoğu celeron işlemcili laptoplarına apple logosu takmasıyla bilinir.
  • markalarının gönüllü reklamını yapmaktansa ben de düşünmüyor değilim hani. sahip olduklarımızı kişiselleştirme fikri, bence epey hoş bir düşünce.
  • butun laptoplarin ayni oldugu is yerlerinde ozellikle ise yarayan bir aktiviteyi yapan kisi.
  • bir adet buff stickerla katıldığım hede. bir ara da dalgasına kapağında asus yazan yere apple sticker yapıştırmışlığım da vardır.