şükela:  tümü | bugün
  • lana del rey oluyorsa lara di lara da olur. lay lay lom daha güzel olur ama bence.
  • 20 martta iksvde sahne alacak, 123 grubu solisti sarıyerli bacım. sen yine çıplak ayak çık sahneye hatun.
  • bu akşamki konserine iki adet elektronik biletimin olduğu ve hali hazırda +1'i olup da gitmek isteyen güzel insanlara seve seve biletlerimi yollayabileceğim, hastalık vesilesiyle aylar öncesinden heveslendiğim halde gidemediğim bi konsere sahip dilara sakpınar'ın merakla beklenen projesi.
  • şu an iksv'deki konserinde (ilk konserinde) son şarkısını seslendiriyor.

çok beğendim.
  • bu akşam iksv'de harika bir konser verdi. konserden o kadar mutlu ayrıldım ki bence harika kelimesi az bile kalır yanında. *
  • iksv salon'daki konseriyle beni büyüleyen solo proje. açıkçası konser akşamına kadar şüphelerim vardı şarkılarla ilgili. sadece trailerdan gördüğüm kadarıyla emin olamıyordum. nedense akustik gitar ve vokalden oluşan bir iş olduğunu bile düşünmeye başlamıştım. ancak konser salonuna girer girmez fikrim değişti. sahnenin iki yanında yer alan tuşlular (bize göre solda bir adet fender rhodes üzerinde nord stage, yanında korg synthesizer, sağ tarafta ise bir adet hammond xk 3 ve üzerinde ismini göremediğim bir analog synthesizer) bana duyacağım ses hakkında fikir verdi.

davulda berke can özcanın olduğunu ise konser başlayınca öğrendim. hammond organın başında ise yine 123'ten tanıyıp sevdiğimiz burak ırmak ve müthiş rhodes performansıyla can çankaya vardı. bu etkenler zaten güzel bir konser dinlemek için yeterliydi, üstüne hollow body bas gitar kullanan bir basçı ve muhteşem iki gitarcı ile ekip tamamlandı. hepsinin üstüne sahneye güzeller güzeli dilara da gelince tadından yenmez oldu.

yer yer elektronik öğelerin olduğu (synthesizer ve elektronik davul) yer yer caza yakın etkilerin olduğu muhteşem şarkılar çaldılar.

bildiğim kadarıyla albüm henüz çıkmadı ancak çıktığında uzun süre keyifle dinleyebileceğimiz bir albüm olacağına eminim.
  • bahar gibi bi'sey. kimine gore son, kimine gore ilk. her hali ayri guzel ama. sarkilari alip gogsune bastirmali.
  • oraya doğru albümündeki dünya böyle döner durur'a kulak kesilmeli.
  • gazel düştü bağlara diye devam eden türkü.